Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita izalcolor's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2006
    Postari in forum
    3
    Va rog,daca puteti sa ma indrumati la un doctor bun in Bucuresti pentru a face eco 4D.Eu sunt din Timisoara.As dori sa merg la sfarsitul lunii in Bucuresti,dar nu stiu unde.Am tot auzit discutii despre Medsana si Medlife,dar astept opiniile voastre.VA MULTUMESC MULT.

Floricica Novice anda.danila's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    460
    In Bucuresti medici buni sunt Pop Adrian, Iosup Daniel si Herghelegiu. Pe Pop il gasesti la Diagnosis, pe Iosup la Diagnosis si Centrul Medical Unirea, iar pe Herghelegiu la Sanador. Eu am fost la Iosup si Pop. Amandoi sunt buni profesionisti, dar Pop este un om care nu vorbeste prea mult. Iosup raspunde la orice intrebare si explica pe intelesul tuturor. Daca vrei nr. de telefon de la Diagnosis, ti-l pot trimite.

Floricica Nou Venita izalcolor's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2006
    Postari in forum
    3
    Merci!Poti sa-mi trimiti nr.-ul.

Floricica Debutanta juliana's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.09.2006
    Postari in forum
    912
    pe mine medicul m-a indrumat sa merg la sanador acolo daca ai venit mic poti sa faci eco la pret mic

Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    460
    021/2316741

Floricica Nou Venita flavia-ioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2006
    Postari in forum
    17
    Eu sunt din Brasov, dar am fost la Sanador in Bucuresti la d-na doctor Bosneac Adina, care este o femeie minunata, ti-o recomand din toata inima...
    Pe mine m-a costat 4.500.000, pt ca am 2 puiuti, pt unul cred ca este la jumatate...

Va pupic, sarcina usoara si BB-i frumosi si sanatosi !

Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    460
    Am sunat la Diagnosis pt. o programare la dr. Iosup, dar nu mai lucreaza decat la Centrul Medical Unirea. Uite nr. de tel. te la C.M.U.: 021/3271188 sau 021/3271189.

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    la sibiu mi s-a spus ca ecografia 4D este 150 ron. sunt programata luna viitoare. cand am fost ieri la 2D, bebe statea mai mult cu spatele si nu a putut dl. doctor sa vada sexul :(
    imi tot arata funduletul :))

Floricica Debutanta corneliamate's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2005
    Postari in forum
    623
    eu am facut toate echo-fiile (3 la numar) la dr. Herghelegiu. Acum il gasiti la cabinetul Medsana din primaverii, nu mai lucreaza la Sanador. La Sanador trebe sa faci programare cu cateva luni bune inainte ca sa reusesti sa faci echo la un medic bun. Asa am patit eu cu ultima sarcina, cand lucra Herghelegiu la Sanador, trebuia sa fac echo cam peste 3 luni si nu mi-am putut face programare pt ca era fff aglomerat. Atunci m-am dus la Medsana, numai ca e mai scump echo acolo, am dat 3mil anul trecut in februarie. Nr. tel de la Medsana 021/2314193

Floricica Novice geanyna2's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2007
    Postari in forum
    317
    eu sunt din iasi, am 6 saptamani de sarcina si daca cineva stie aici in Iasi unde as putea face eco 3D si 4D si la cate saptamanai, multumesc geanina

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    Eu am facut la Sanador cu dr.Bosneac Adina.Efoarte bine acolo,uite niste numere de telefon de la clinica:3224674,3277580,3102009 cu 021 in fata.Succes!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari