Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita catalina0918's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    2

Nelamurit Concediu de crestere a copilului

Buna ziua.Am intrat in concediu prenatal in iunie,apoi in iulie am nascut si am fost in concediu postnatal pana pe 8 octombrie.Acum sunt in concediu de crestere a copilului pana la varsta de 1 an.Cand ar trebui sa ma intorc la serviciu pentru a beneficia de stimulentul de insertie?in iulie cand face fetita un an sau in octombrie?Si ce ar trebui sa fac pentru a beneficia de acest stimulent?
    Multumesc!

Moderator Floricica Avansata Krisstina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    1.390
    Citat Postat de catalina0918 Vezi mesajul
    Buna ziua.Am intrat in concediu prenatal in iunie,apoi in iulie am nascut si am fost in concediu postnatal pana pe 8 octombrie.Acum sunt in concediu de crestere a copilului pana la varsta de 1 an.Cand ar trebui sa ma intorc la serviciu pentru a beneficia de stimulentul de insertie?in iulie cand face fetita un an sau in octombrie?Si ce ar trebui sa fac pentru a beneficia de acest stimulent?
    Multumesc!
    Te intorci la serviciu cu cateva zile inainte ca fetita ta sa implineasca 1 an.

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    te intorci inainte ca fetita sa implineasca un an, poti sa te intorci si cu o zi inainte.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari