Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita eliiko's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.11.2010
    Postari in forum
    1

pipi e o problema

Buna, sunt foarte noua, nu am mai scris niciodata pe forum si inca nu stiu daca ma descurc.
    Am doi puisori frumosi, gemeni, fetita si baietel si avem ceva problemute cu Dimitri in ceea ce priveste pipi la olita sau wc. Am inceput asta vara sa le scoatem pampersul si chiar am reusit pana acum 3 saptamani de cand Dimitri(care la inceput a fost mult mai cooperant decat Anastasia)face pe el si nu spune si nici nu-l deranjeaza. Nu stiu daca este normal dupa ce o buna perioada a facut la olita sau wc sa inceapa sa faca pe el. Nu stiu cum sa procedez si de ce se intampla asta.

Floricica Avansata anca munteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    1.305
    Citat Postat de eliiko Vezi mesajul
    Buna, sunt foarte noua, nu am mai scris niciodata pe forum si inca nu stiu daca ma descurc.
    Am doi puisori frumosi, gemeni, fetita si baietel si avem ceva problemute cu Dimitri in ceea ce priveste pipi la olita sau wc. Am inceput asta vara sa le scoatem pampersul si chiar am reusit pana acum 3 saptamani de cand Dimitri(care la inceput a fost mult mai cooperant decat Anastasia)face pe el si nu spune si nici nu-l deranjeaza. Nu stiu daca este normal dupa ce o buna perioada a facut la olita sau wc sa inceapa sa faca pe el. Nu stiu cum sa procedez si de ce se intampla asta.
    Spune-ne ce varsta au copiii si cum au inceput sa faca la olita/wc. Exista situatii cand re-incep sa faca pe ei dar este nevoie sa ne dam seama care este contextul ca sa gasim o solutie sau sa intelegem ce se intampla.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari