Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita georam's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2009
    Postari in forum
    63
    buna ziua.in legatura cu acest subiect asavea o intrebate.cum sa fac ca atunci cind mergem cu copilul la bunici sa nu mai fie agitat atunci cind trebuie sa doarma?acasa are programul lui dar atunci cind nu sintem acasa este agitat.

Floricica Nou Venita rumburaki's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.08.2008
    Postari in forum
    31
    probabil se simte agitat ca nu este invatat cu ei .ar trebui sal inveti ca pe viitor poate o sa ai nevoie de ajutor din partea bunicilor si eu am patit la fel si acum nul mai pot desparti de bunicasa cand pleaca acasa ar trebui sal mai lasi cu ie

Floricica Nou Venita georam's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2009
    Postari in forum
    63
    multumesc pentru sfat.dar acum eu stau acasa si bunici nu stau chiar asa de aproape

Floricica Nou Venita rumburaki's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.08.2008
    Postari in forum
    31
    ar trebui sa vina si ei mai des dar daca tu esti agitata in locul in care mergi si copilu e agitat adica nu te simti in largul tau

Floricica Nou Venita biandre's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.02.2010
    Postari in forum
    19
    Buna fetelor!Parerea mea este ca daca bebelului ii este somn doarme oriunde.Poate ca starea de agitatie are la baza un alt motiv si anume drumul.Mai ales ca ai spus ca bunicii tai nu stau asa de aproape.Daca stai si te gandesti si pe tine ca adult te oboseste plecatul la drum,daramite pe bebel?Si apoi mai este si momentul in care ajuns acolo toata lumea incepe sa-l alinte,sa-l poarte din brate-n brate,sa-l pupaceasca.......ce mai vrei de la el? Cand va mai creste va stii el sa puna stop la tot ceea ce nu-i convine,ai sa vezi! va pup!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari