Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ikristina21's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2009
    Postari in forum
    9
    Am o fetita de 2 ani jumate si in toamna as vrea sa o dau la gradi ce ma sfatuiti? Sa mai astept ea e foarte vorbareata ,de la 1 an jumate face numai la olita. . . Intelege orice

Floricica Nou Venita mada2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2009
    Postari in forum
    31
    Daca va implini 3 ani e fff bine. Da-o la gradintia. Pe piticul meu l-am dat la 3 ani, chiar daca la inceput a fost ffff greu cu despartirea de mine. . . Acum sunt super incantata cel mic a evoluat excelent si sunt chiar foare multumita de asta. Se poarta altfel si ma uimeste in fiecare zi cu progresele lui. De exemplu. . La inceput mazgalea tot ce prindea. . Acum. . . Ma uit la panoul ude se expun in fiecare zi ceea ce fac. Si crede-ma. . . Mai are putin si nu mai depaseste conturul desenului. Nu mai spun de felul de a vorbi si a se comporta si expresii noi. Asa ca. . . Merita sa o duci la gradi. . . In primul rand pentru dezvoltarea ei. . . Succes

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari