Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ditutatiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.05.2009
    Postari in forum
    2
    Buna ziua.

Ma numesc Tatiana, am 23 ani si sunt la prima sarcina in saptamana 21. Am avut probleme foarte grave cu sotul meu, de aproximativ 3 saptamani plang in fiecare zi, nu mananc decat o data pe zi pentru ca nu am pofta sub nici o forma, vitaminele deja nu-si fac nici un efect, ba chiar nu le pot lua, sunt tot timpul suparata, in fine, numai stari de genul asta.

Am avut ceva dureri de burta, am fost la consul, l-am vazut, e bine, dar as vrea sa stiu exista riscul sa pierd sarcina sau alte probleme?

Va rog sa ma ajutati si practic am nevoie de cineva sa pot vorbi, ma simt foarte inchisa in mine si nu am chef de nimic.

Va multumesc

Floricica Debutanta livya's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    buna tatiana!draga mea ,tu acum trebuie sa fii linistita,calma e adevarat cand ai probleme ca esti suparata, trista dar trebuie sa te gandesti la copilasul din pantece,caci daca tu esti stresata ii transmiti toate starile tale lui,cat despre sotul tau,nu stiu eu ce probleme ai cu el,dar incearca pe cat se poate sa-l eviti,stiu eu poti sa iesi la o plimbare ,sau sa asculti o muzica ceea ce te poate relaxa.gandeste -te la copil,ai grija de el.

Floricica Avansata anca munteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    1.305
    Buna ziua,

Daca esti de acord vom discuta in direct asta seara de la ora 20 despre aceasta problema a influentei supararii, tristetii, certurilor etc asupra sarcinii. Te asteptam intre 20 si 23!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari