Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta vera_32's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    606
    buna ziua am o pereche de gemeni minunati o fetita si un baietel de 2 ani si 7 luni dar problema cea mare este ca se cearta toata ziua din orice se bat,precizez ca fetita incepe tot timpul cearta este foarte orgolioasa si nu se lasa pana nu are tot.Chiar daca toate jucariile sunt duble daca unul ia ceva celalalt nu se lasa pana nu io ia.Nu mai stiu ce sa fac sa calmez situatia.

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    sa-ti traiasca piticii...
    http://copilul.ro/forum_Mamici_de_ge...mult_9058.html intra aici suntem mamici de gemeni,care mai mici care de o seama,poate te ajutam.aici intra daca vrei.

Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    606
    mersi mult sa-ti traiasca printesele

Floricica Avansata anca munteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    1.305
    Va propun sa discutam luni, 17 august 2009, intre orele 20 si 23 despre relatiile dintre frati, incercand sa abordam mai multe aspecte printre care si certurile si disputele dintre ei.

Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    606
    imi pare rau dar pe 17 august suntem in vacanta am sa incerc sa dicutam dupa 1 septembrie sper ca cand venim din vacanta incep sa mearga la gradinita si poate se mai cumintesc.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari