Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita georgianna's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2010
    Postari in forum
    1
    Sunt insarcinata in ultimul trimestru,numai am nici un sprijin,mai am un putin si nasc. Nu stiu ce sa fac cu copilul,nu vreau sa l las dar nu am cum sa l tin. Ce fac?

Floricica Senior elybacau's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2007
    Postari in forum
    4.190
    buna georgiana..descrie-ne mai mult situatia ta .cati ani ai ? unde locuiesti? te spirijina sotul? etc...

Floricica Nou Venita alexxa90's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2009
    Postari in forum
    10
    buna giorgiana.un copil e o binecuvantare de la D-zeu si zic eu ca e bine sa te gandesti la bucuriile care ti le va da copilasul si nu la greutati.
    eu sunt tanara am ramas insarcinata la 18 ani la 19 lam nascut pe Roby un baietel extraordinar care acuma in martie pe data de 18 face un anisor.a trecut un an cu multa fericire care roby nea aduso.un an plin de impliniri si greutati nu pot sa zic dar satisfactia ce ti-o ofera un copil e mult mai mare.si eu am fost speriata find tanara si necasatorita deparete de parinti si frati.dar miam lasat tema deoparte si lam crescut pana acum si o sa am grija sa ajunga mare si sanatos si educat.acuma i multumesc lui D-zeu ca mia oferit asa un dar extraordinar.
    gandestete bine ce faci sa nu regreti mai tarziu

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari