Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita melisa.georgescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    5
    Hello,

Tocmai ce m-am inregistrat si eu pe site pentru ca am mai multe intrebari si sunt sogura ca am de castigat de la cele cu experienta si la randul meu sa pot ajuta pe altele:)

Ne gandim sa avem bebe curand si eu am dureri dese de cap si stiu ca nu e indicat sa iei pastile in timpul sarcinii.

Ce pot face atunci?Ca una doua ma doare si parca nu pot sa cred ca o sa trebuiasca sa stau cu durerea pe mine...

Apreciez parerile voastre:)

Multumesc

Floricica Avansata anca munteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    1.305
    Buna seara,

Medicul este cel care va face investigatii, va da un diagnostic si un tratament sau o recomandare in cazul durerilor pe care le aveti.

Floricica Nou Venita melisa.georgescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    5
    Buna Anca

Multumesc pentru raspuns .Dar ce fac daca am mers la doctor si am ramas fara nici un diagnostic?

Floricica Debutanta 2you4ever's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    1.145
    Exista in farmacii un stick mentolat care "ia" durerea cu mana si nu este contraindicat in timpul sarcinii!

Uite ce am gasit: Cum sa scapi de durerile de cap

Floricica Avansata anca munteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    1.305
    Cum asa? Daca durerile persista, este nevoie ca medicul sa spuna ceva despre ele. Poate nu au o cauza organica ci una de origine psihologica dar este necesar sa aveti o indicatie de la medic. Intre timp putem sa discutam despre cum au inceput aceste dureri si ce credeti despre ele?

Floricica Nou Venita rumburaki's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.08.2008
    Postari in forum
    31
    sunt insarcinata in 35 saptamani si am placenta previa oare nasc prin cezariana pe mine ma sperie gandul asta

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari