Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Nou Venita ralucaonescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    ...

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    acum 2 ani am prins si eu sarbatorile de iarna cu burtica!de craciun am optat pt ceva simplu blugi cu talia joasa si o bluzita rosie de tip gogosar,de revelion am avut blugi(pt ca erau singurii pantaloni care aratau omenesc)cu maleta neagra si un maieu cu bretele pe deasupra din satin auriu care de sub piept era larg.

Moderator Floricica Nou Venita ralucaonescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Minunat!! felicitari..e o varianta f buna sa porti jeans si in partea de sus ceva stralucitor, glam ca sa marcam evenimentul..nu e necesar sa ne imbracam / cumparam in rochie de 'nunta' pt revelion si CRaciun ca sa fim ffff atractive si feminine..

Adriana ne confirma a nu stiu cata data ca se poate ..! Bravo!

sa vedem si alte sugestii..

Floricica Nou Venita hainebebecopii's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2010
    Postari in forum
    5
    VAND HAINUTE SECOND HAND, DE FIRME CUNOSCUTE, IN STARE F BUNA, PRETURI MICI, PT BAIETEI SI FETITE 0-8 ANI. VA INVIT SA ARUNCATI O PRIVIRE SI SA ALEGETI. SE LIVREAZA PRIN POSTA ROMANA, COSTUL FIIND DE 7 RON, IN GENERAL, AL TRANSPORTULUI. ADRESA DE CONTACT MAIL SI MES hainebebecopii@yahoo.com

Picasa Web Albums - haine si obiecte ... - ULTIMELE ADAU...

mergeti in stanga sus, la "fotografiile utilizatorului" pt a vedea toate albumele mele cu poze de hainute, jucarii si obiecte utile bebe si mamici, DE VANZARE!

Floricica Nou Venita Starly's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2010
    Postari in forum
    11

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari