Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lotus's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2008
    Postari in forum
    1

Moda copiilor

Topicul este raspuns la articolul Moda copiilor

este interesant si in mare am facut si eu la fel

Floricica Nou Venita bea2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2008
    Postari in forum
    1
    Am o fetita de 4 ani si 10 luni .Nu vrea sa se imbrace doar cu ce vrea ea si nu oricum , are pretentii.
    Deja de la varsta asta ?!

Floricica Avansata ely27's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2007
    Postari in forum
    1.241
    sa stii ca nu esti singura cu aceasta problema.

Floricica Avansata madyflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    ma alatur voua.Robert are 3 ani si cand plecam isi alege singur hainutele.Altfel nici nu iese din casa.

Floricica Nou Venita cristinne10's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    11
    sunt chiar haiosi cei mici cand vor sa fie "la moda" :) cu putina atentie si din partea parintilor ei vor ramane cu siguranta mereu "in trend".. Bijuterii din argint - Argintarie.ro propune cateva bijuterii si pentru cei mici.. asteptam pareri si sugestii din partea parintilor si.. pupici pentru pitici!

stefaniajohansson
    Guest
    parerea mea e ca articolul ar avea nevoie de un update..plus ca nu se vorbeste nimic despre haine de vreme urata(salopete de cauciuc, cizme, palarii de ploaie sau salopete de joaca primavara-toamna) si nici despre unul dintre cele mai importante aspecte: calitatea materialului si a vopselelor folosite si efectul negativ al vopselelor in contact cu pielea..eu am primit un costumas turcesc rosu pt J, l-am pus la spalat si mi-a inrosit definitiv o gramada de haine..am fost inspirata ca nu i l-am dat asa..toate chimicalele acelea ar fi venit pe pielea ei..si s-ar fi absorbit..l-am aruncat direct la gunoi..:(

Floricica Nou Venita hainebebecopii's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2010
    Postari in forum
    5
    VAND HAINUTE SECOND HAND, DE FIRME CUNOSCUTE, si jucarii IN STARE F BUNA, PRETURI MICI, PT BAIETEI SI FETITE 0-8 ANI. VA INVIT SA ARUNCATI O PRIVIRE SI SA ALEGETI. SE LIVREAZA PRIN POSTA ROMANA, COSTUL FIIND DE 7 RON, IN GENERAL, AL TRANSPORTULUI. ADRESA DE CONTACT MAIL SI MES hainebebecopii@yahoo.com

Picasa Web Albums - haine si obiecte ... - ULTIMELE ADAU...

mergeti in stanga sus, la "fotografiile utilizatorului" pt a vedea toate albumele mele cu poze de hainute, jucarii si obiecte utile bebe si mamici, DE VANZARE!

Floricica Nou Venita Starly's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2010
    Postari in forum
    11
    Aici gasiti hainute deosebite pentru fetite cu fitze!
    Picasa Web Albums - Starly kids - Diva leopard.

Floricica Nou Venita Starly's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2010
    Postari in forum
    11

Floricica Nou Venita duncacristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.03.2011
    Postari in forum
    2

Floricica Nou Venita lomellia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2011
    Postari in forum
    1

handmade-accesorii pentru fetite

confectionez bentite pentru fetite,bebelusi handmade,devenind un bun accesoriu pentru orice eveniment,de la botezul mucutilor pana la fetita cu flori de la nunta:)gasiti poze pe http://www.facebook.com/home.php#!/p...00002190237290

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari