Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    am vazut pozele cu printesa ta,... e tare frumusica si cocheta... sigur o sa calce pe urmele mamei ei si in curand isi va alege si asorta singura vestimentatiile...

o zi frumoasa si insorita iti doresc

Moderator Floricica Nou Venita ralucaonescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Frumos..cu pantaloni scurti !..si in..! sunt foarte comozi, iti stau bine pt ca ti-ai pastrat silueta..
    Atentie insa pentru cele care sunt mai plinute, sunt de evitat !
    Pentru zilele toride, inul este cea mai buna varianta ! fie ca sunt pantaloni lungi, fuste sau rochite!
    ..si culori deschise !

Floricica Debutanta livya's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    buna ,si eu am avut ceva bluzita,model larg si jeans pentru mamici.

Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    si inca o, bluzita foarte comoda.

new sunshine
    Guest
    Multumesc pt complimente..pantalonii erau dintr-un material tip prosop,,intr-adevar f comozi si freash....
    Livia imi pare bine sa te vad in persoana.....sa zic asa!!

Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    da aici in poza sunt umflata ca un balonas,doamne ce miini aveam si ce picioare!

new sunshine
    Guest
    Eu cu Khloe nu m-am ingrasat nici cat m-am ingrasat cu Tia....Am stat si 8 sapt la pat..deci poze din ultimele luni am numai in vestimentatie de casa...

Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Imi pare rau ca nu te-ai simtit bine in per sarcinii...pt ca aveai multe posibilitati acolo..
    Din pacate, in Romania, chiar daca nu ai probleme in timpul sarcinii, ea e privita ca o boala si tratata ca atare...

Trebuie sa ne schimbam aceasta idee fffffffffff invechita si neadevarata deloc, sa privim sarcina ca un fapt fff normal si minunat si sa ne comportam in acest sens...

Pe pielea mea am simtit bucuria in ochii oamenilor cand te vedeau cu burtica, cat am calatorit in timpul sarcinii ..unii chiar ma si felicitau !!..aici, daca ar putea sa te si injure ar face-o fara nici macar un regret!!!

Asta e Romania!!...

new sunshine
    Guest
    Adevarul acesta este ca am avut o sarcina minunata cu Tia(fetita cea mare) dar cu cea mica am plans f mult din cauza neputintei de a ma misca.M-am imbracat insa destul de frumos pt vizitele saptamanale la dr si asistenta totdeauna gasea cuvinte dragute referitoare la vestimentie.Din pacate imi lipsesc pozele dar o sa incerc sa mai caut...

Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    ce purtam cel mai des pe caldurile astea ????
    cred ca nelipsite si rochitele vaporoase si inul !!
    PALARIA e la mare cautare ..si este si de folos !!

Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    In album am cateva propuneri pt vara care ne sfasie zi de zi!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari