Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    gabita, sunt din bucuresti dar am intrat un pic pe site la colectie, unde da si niste preturi
    mie mi se par mari
    cat despre salopete si eu sunt contra, egarii nu imi plac si daca mi-ar place , tot degeaba pt ca nu ma avantajeaza deloc
    pe mine, pt ca sunt mica de statura ma avantajeaza rochitele babydoll
    as purta tocuri dar nu imi permite sarcina
    si nu imi permit sa dau 300 ron pe rochita. de asta am zis ca sunt scumpe

Moderator Floricica Nou Venita ralucaonescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    F frumoasa rochita ..si mamica!

Stii ce este cel mai de apreciat?? ..faptul ca te-ai (si sper ca te simti si acum) simtit bine in pielea ta, ca te-ai ingrijit si ca ai cautat sa arati bine si pe perioada sarcinii !!

Asa cum am mai spus, nu cate haine iti cumperi conteaza, ci cum le porti,cum le asortezi,adica revin, bun gust care implica si bun simt !

Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Ioana magazinul este in Bucuresti in piata Dorobanti..vei gasi si nr de telefon acolo la sectiunea "boutique"..merita sa vii si sa vezi..

Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    raluca as veni cu draga inima, insa am facut o paritate a preturilor din euro si nu imi permit
    multumesc de invitatie

Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Ligia imi place mult ca ai iesit din banal (rochia neagra !) purtand ciorapii intr-o culoare tare si accesorizand rochita cu esarfa..se vede ca ai fost atenta sa arati bine !

...uite o idee..sub sani se putea pune o curelusa subtire ori in aceeasi nuanta ,ori un argintiu, lila f deschis..

Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Poti sa te inspiri din poze si sa iti creezi tinute frumoase, cu hainele tale, in care vei fi f admirata..

Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    esti draguta dar ma amuzi, nimic din hainele mele nu imi mai vin, numai bluzele, iar bluze si atat sincer nu cred ca merge
    crezi ca daca mai aveam solutii nu gaseam? din pacate nu prea mai am

Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    Cate Luni ai, cate kg?

Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    am 16 saptm dupa calcule, copilul e cu vreo 2 saptm mai mare decat termenul
    am tensiune mare si retin extrem de multe lichide
    am placenta jos inserata si nu am voie tocuri
    iar din hainele de dinainte de sarcina nu ma mai incap decat niste camasi si tricouri
    fuste nu, pantaloni nu, rochii nu
    deci nu prea am ce sa combin cu ce

Membru inregistrat la
    13.04.2009
    Postari in forum
    58
    ok...sanatate multa ! ....cred ca esti tu mai pesimista...hai cu calm sa rezolvam..eu sunt convinsa ca daca as fi o musca si as veni la tine in dulap as gasi cateva lucruri pe care sa le port...

..stii cat costa o pereche de colanti..putin..cumpara-ti 2 ,3 colanti colorati si poarta-i cu baby doll-urile pe care ai spus ca le ai deja...cu niste balerini ..vei fi frumusica tare !vezi ca am pus niste poze in album cu mine insarcinata imbracata in colanti si cu o bluza baby doll galbena...ma simteam f bine !am avut in per sarcinii cred ca 10 colanti colorati pe care i-am purtat si raspurtat !

..sau..daca ai o fusta din jerse sau o rochita la fel din jerse (adica mai elastica ) dinainte le poti purta si acum..
    ..totul este sa stai o clipa si sa cauti in dulapul tau si sa ai imaginatie..dar totul cu calm!..o sa iti faca si bine cautatul si probatul !

Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    raluca, saru mana ca iti bati cpaul cu mine
    dar eu de exemplu colanti nu as purta, nu imi plac, nu ma avantajeaza si de cand am luat proportii m-am mai pricopsit si cu niste celulita
    dar se vede extrem de bine prin colanti
    sunt cam maniaca la aspectul fizic, de accea nu prea am ce adapta
    hainele mele erau numai bune pe masura, nu prea am ce combina, crede-ma ca le tot incerc ca poate poate, dar ....
    iar tu ai fost o graviduta chiar bine, super bine, eu acum la varsta aceasta a sarcinii mai am un pic si arat ca tine la 8 luni
    imi plac de mor rochitele gri pe care le ai la album, cu manecuta

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari