Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristiana411's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.07.2011
    Postari in forum
    1

alocatie europeana

buna; as dori daca puteti sa ma ajutati cu niste probleme mai putin cunoscute de multi romani care lucreaza intr-un alt stat membru din ue.Ma inreseaza in mod special despre formularele europene 411 si 401 .Sotul meu lucreaza in franta din 10 11 2010 ( Paris)As dori sa stiu de unde trebuie sa incep formalitatile? de unde din paris mai exact Evry sa complectez formularele sau de catre cine trebuie complectate? va multumesc mult

Moderator Floricica Avansata Krisstina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    1.390
    Citat Postat de cristiana411 Vezi mesajul
    buna; as dori daca puteti sa ma ajutati cu niste probleme mai putin cunoscute de multi romani care lucreaza intr-un alt stat membru din ue.Ma inreseaza in mod special despre formularele europene 411 si 401 .Sotul meu lucreaza in franta din 10 11 2010 ( Paris)As dori sa stiu de unde trebuie sa incep formalitatile? de unde din paris mai exact Evry sa complectez formularele sau de catre cine trebuie complectate? va multumesc mult
    https://www.copilul.ro/forum/parinti...ate-39012.html

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari