Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita vasilescugabri's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2008
    Postari in forum
    17
    In curand v-a veni bebe, la maternitatea polizu si din cate stiu nu se mai produce. Cunosc mamici care s-au externat fara a face vacinul bcg care din cate stiu ar trebui sa se faca in maternitate. Sunt destul de speriata deoarece cred ca este o situatie grava si statul se joaca cu sanatatea bebeilor nostri. Astept pareri dragele mele! Va pup.

Floricica Novice viostef's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2009
    Postari in forum
    489
    Acest vaccin se facea in primele zile ale copilului,dar nu este nici o problema daca nu este facut in maternitate,el trebuie facut pana la 8 luni ale copilului. Pana atunci sa speram ca se va reglementa aceasta nebunie.

stefaniajohansson
    Guest
    in Suedia se face la 2 luni. pana la 2 luni nu se face nici un alt vaccin. deci ma gandesc ca nu ai de ce sa te ingrijorezi..va tin pumnii sa il faceti..la termen;P

alinutza82
    Guest
    In Franta nu mai este in schema obligatorie, dar eu l-am vrut special si mi l-a facut doctorul la o luna.

Floricica Nou Venita ramonanr1's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.05.2010
    Postari in forum
    5
    vaccin BCG,Franta,50euro,livrare in bucuresti,tel:0746534916

Floricica Nou Venita ramonanr1's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.05.2010
    Postari in forum
    5
    vaccin BCG Franta,50euro,bucuresti 0746534916

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari