Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita chantall2009's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2009
    Postari in forum
    5

Spitalul Polizu

nu stiu daca am postat subiectul meu unei teme potrivite.sunt si eu noua pe aici si as vrea sa va intreb cate ceva.

trebuie sa nasc in lun august iar medicul meu este dna dr Oprescu daniela de la polizu.din cate am mai citit majoritatea au numai cuvinte de lauda. nici eu nu ma plang pana acum , insa eu vreau sa nasc prin cezariana si as vrea sa cunosc cum se comporta oameni din spital cu tine?cum e sala in care te opereaza? cum as putea sa stau in rezerva? daca dna dr. este tot asa de amabila cum este acum? care ar fi tariful sa fie toata lumea multumita? ceea ce imi doresc e atat eu si bebele sa fim tratati cum se cuvine. ce ma sfatuiti? sa raman sa nasc la polizu sau sa ma duc la un spital particular......?

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Buna, Chantall! Bun venit pe forumul copilul.ro.

Iti recomand sa intri pe topicul Maternitatea Polizu. Acolo sigur vei gasi burtici care sa-ti poata raspunda la intrebari si sa-ti impartaseasca din experientele lor.

Sarcina usoara si bebe sanatos!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari