Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita diana83m's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2010
    Postari in forum
    1

Preturi nastere

Buna tuturor mamicilor si viitoarelor mamici. Sunt noua pe acest forum, asa ca sper sa primesc raspunsurile voastre. Urmeaza sa nasc pe la sfarsitul lui martie 2010 la Elias si as dori sa-mi spuneti si mie cam care sunt tarifele pentru o nastere normala. In afara de doctor, moasa si asistente mai trebuie sa "recompensez" pe cineva?

Floricica Nou Venita geo198820's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2010
    Postari in forum
    2
    Buna ,am si eu o nelamurire,vreau sa dau unei famili un copil prin adoptie si nu stiu unde ar trebui sa ma interesez,pentru acte si ce mai trebuie,va rog frumos ajutati-ma!

Floricica Nou Venita anca_25's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.01.2010
    Postari in forum
    9
    Buna tuturor mamicilor. Citesc zilnic discutiile voastre si mi se par foarte interesante. Eu urmeaza sa nasc in iunie si vroiam sa va intreb daca e careva la dl dr Tarig de la Spitalul Jud. Ilfov, Bucuresti sa-mi spuna cum e ca medic si daca isi da interesul in ceea ce face.
    Cam care sunt tarifele la nastere?

Floricica Nou Venita minaelle's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    6
    buna...dragutele, sa ma ajute si pe mine cineva care a nascut la spit Elias..care sunt conditiile..ce preturi se practica si daca a mai nascut cineva cu d-na dr. Cristian...pls...am mai citit una alta despre spital...dar pareri ffff vechi..de acum vreo 2 ani...eu o sa nasc acolo si as vrea sa stiu la ce sa ma astept...tks

Floricica Nou Venita minaelle's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    6
    draguta diana 83...si eu tot cam pe la sf lunii martie inceputul lunii aprilie o sa nasc...tot la Elias...ce aduci pe lume? fetita sau baietel?...eu am baiat, este destul de activ acum...sper ca dupa nastere sa fie mai cuminte...iti doresc multa sanatate, curaj...nastere usoara si un bb sanatos voios si frumos

Floricica Avansata mamioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2010
    Postari in forum
    1.417
    Buna burtici,
    Eu sunt o viitoare mamica care a implinit 4 luni de sarcina. sunt noua pe acest site si m am hotarat sa ma inscriu cand am vazut cate discutii au loc aici. Am o intrebare: a nascut vreuna dintre voi de curand la Spitalul Filantropia cu dr Safta Veaceslav? Ce preturi are? multumesc si pupici pe burtici:*.

Floricica Nou Venita anema's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de geo198820 Vezi mesajul
    Buna ,am si eu o nelamurire,vreau sa dau unei famili un copil prin adoptie si nu stiu unde ar trebui sa ma interesez,pentru acte si ce mai trebuie,va rog frumos ajutati-ma!
    Geo mai este valabil acest mesaj? Daca da atunci te rog sa-mi dai un mail pe oprea_anema@yahoo.com. Merci!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari