Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita iulianaciorega's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    5

Nasterea in Timisoara

sun o viitoare mamica , mai am cateva zile pana la nastere , ce puteti sa-mi spuneti de maternitatea bega din timisoara

Floricica Nou Venita muresanadrianacarmen's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.08.2008
    Postari in forum
    3
    eu am nascut in iunie 2008 in tm si am fost multumita am fost asistata de medicul meu, nu am avut complicatii ulterioare si pt ca bebita a fost bine am veni acasa dupa 4 zile,dar se poate veni si mai repede. nu am simtit nici o lipsa la spital ca am prins sambata si duminica si a stat bebita cu mine de dim. pana seara, de conditii te lamuresti singura

Floricica Nou Venita andre84's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.09.2009
    Postari in forum
    1
    si eu sunt o viitoare mamica, sf lunii oct, si dr mea ginecolog a ramas insarcinata si nu mai profeseaza. asadar imi caut un medic bun insa sa fie la spitalul odobescu. la bega am auzit ca nu e prea bine.

Floricica Nou Venita cimpo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2009
    Postari in forum
    1
    SUNT O VIITOARE MAMICA SI URMEAZA SA NASC LA BEGA IN OCT.AM FOST PE ACOLO SI NU MI SE PARE A FI ASA RAU.AS VREA SA IMI RECOMANDATI UN NEONATOLOG SI ANESTEZIST BUN.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari