Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Danyell's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2011
    Postari in forum
    20

Nasterea la Odobescu Timisoara

Buna,
    Sper ca am postat unde trebuie, sunt un tatic extrem de fericit ``in devenire``, sotia mea fiind in saptamana 24, la sfarsitul lui septembrie-inceputul lui octombrie va naste un baietel

Intrebarea mea este va rog, care ar fi costurile pentru o nastere la maternitatea Odobescu ?

Va rog daca se poate sa-mi raspundeti, iar doamnele care au nascut acolo sa imi lase si o parere despre serviciile oferite acolo si cum s-au simtit.

Va multumesc anticipat,
    Daniel

PS: Sa va traiasca tuturor si sa fie cat mai sanatosi copiii vostri.

Floricica Nou Venita DAndrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2013
    Postari in forum
    1
    Felicitari pentru burtica! Eu sunt o viitoare mamica, sarcina 32 saptamani, tot baietel :).
    Am vrut sa te intreb daca ati reusit sa primiti vreo informatie in legatura cu spitalul Odobescu.
    Eu o sa am urmatorul control abia in saptamana 36 si abia atunci vrea medicul sa ne duca sa vedem spitalele.
    Mi se pare ingrozitor de tarziu.
    Iar pe forumuri in legatura cu spitalul Odobescu, nu reusesc sa gasesc nici o informatie recenta si utila.

Mersi,
    Andrea

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari