Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime ecris's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637

Nasterea la Medlife 15

Iata ca inauguram un nou capitol, unde exista posibilitatea ca ultimele burtici de pe acest forum (eu, Narumi si Rox) sa devina mamici! Daca se va intampla asa, atunci, speram ca bebelusii nostri vor fi sanatosi si ca noi ne vom descurca cum trebuie in noile posturi!<br />
    Va pup pe toate si sper sa ne fiti aproape in continuare!

Floricica Debutanta rox18's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.01.2009
    Postari in forum
    900
    Hei Ecris, bine ne-am gasit in casa noua :)
    Ai dreptate, suntem ultimele trei burtici,apoi o sa fim doar mamici. Eu abia astept sa vina puiu ... dar mai bine sa mai steea acolo o vreme.
    Eu inca ma chinui cu raceala asta nesuferita,dar azi e prima zi cand ma simt un pic mai bine si pot sa respir normal. Sper ca pana luni sa treaca de tot

Weekend minunat la toate mamicile si burticile.
    Poate avem vesti si de la micsandra

Floricica Debutanta florix's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.05.2008
    Postari in forum
    1.058
    Bine v-am regasit in casa noua!
    In curand vom mari familia forumului cu inca trei copilasi, asa ca mamicilor(Ecris, Rox si Narumi)le doresc nastere usoara, iar bebeii sa fie sanatosi si frumosi!
    Un week-end placut tuturor, mai ales ca se anunta vreme frumoasa!

P.S.Anais, eu am lucrat ca si kinetoterapeut cu Marta Gigi, care este cel mai bun, dar este din Pitesti.Daca te pot ajuta cu ceva da-mi un semn!Pupici

Floricica Avansata anadel's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.10.2008
    Postari in forum
    1.913
    Buna dimineata!!
    Ia te uita, azi Maria face 7 lunite!!!! La multi ani!!!

Waw, da' la ce ora scrii , Florix!!!

Membru inregistrat la
    28.10.2008
    Postari in forum
    1.913
    Nicho va multumeste pentru complimente!!! Se bucura mult sa fie laudat si sa fie in centrul atentiei. In parc are pasiune pentru fetitele un pic mai mari (5-6 anisori), dar se uita foarte curios si la bebelusi...Tricicleta nu mi se pare cine stie ce, a primit-o cadou, dar calul de dar....
    Insa copiii sunt atat de puri, el e foarte fericit, nici nu se mai uita la masinuta pe care i-am luat-o eu...

Membru inregistrat la
    28.10.2008
    Postari in forum
    1.913
    IOHANNA, am o rugaminte de transmis: verifica te rog mesajele private si spune-mi daca ai primit ceva nou....
    Numai bine din partea noastra si sa treaca bubitelele cat mai repede...Ca vine vara si de la caldura e si mai sensibila pielicica bebelusilor!

Floricica Cu Vechime ecris's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    Buna dimineata intr-o zi frumoasa de primavara!!!!

La Multi Ani Maria, sa fii pe atat de desteapta si norocoasa pe cat esti de frumoasa!!!!!

Si mai avem un sarbatorit astazi, pe Tudorel al lui Mizti!!!! Sa cresti mare si istet si sa o faci mandra pe mama ta, ca e o femeie deosebita!

LA MULTI ANI!!!!! [la multi ani tort]

Membru inregistrat la
    28.10.2008
    Postari in forum
    1.913
    DRAGI BURTICI, va urez sarcini usoare, nasteri asemenea, fara nicio problema si copii sanatosi si zglobii!!!!
    Eu sper ca nu o sa se inchida cu voi forumul, ci ca o sa apara si alte burtici

Floricica Debutanta rox18's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.01.2009
    Postari in forum
    900
    Micsandra, am vazut si eu cu intarziere mesajul tau. Ma bucur tare mult ca sunteti bine si va doresc sa fiti fericite si sanatoase, alaturi de cei dragi.
    Astept pozeeee :d
    Pupici

Membru inregistrat la
    28.10.2008
    Postari in forum
    1.913
    La multi ani, Tudorel!!!!

Membru inregistrat la
    28.10.2008
    Postari in forum
    1.913
    Buna Ecris, Rox!!!
    Noroc cu tine Ecris, ca mi-ai amintit si de Tudorel, eu ma uit la semnaturile de pe pagina doar....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari