Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior iohanna's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2008
    Postari in forum
    2.636

Nasterea la Medlife 12

In traditia noastra deschid capitolul 12, unde se va naste burunducul meu...daca se grabeste putin. <br />
    Va multumesc tuturor pentru solidaritate si gandurile bune si marturisesc sincer ca aceasta comunitate virtuala genereaza sentimente cat se poate de reale.<br />
    Nu-mi doresc decat sa ramanem impreuna, sa ne cunoastem la un moment dat si oricum sa continuam sa ne impartasim experientele si dragostea pentru copiii nostri, nascuti sau nenascuti inca.

Floricica Debutanta mistiq's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2009
    Postari in forum
    1.162
    Hai Burunduc, asta e capitolul tau [invazie]

Floricica Senior eliza2's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909
    Bine ai deschis iohanna noul capitol al puiului tau.Sa veniti sanatosi pe lume !

Floricica Avansata narumi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2008
    Postari in forum
    2.174
    Iohanna, sa fie acest capitol incununat de bucuria nasterii Burunducului tau! Sa fie un baietel sanatos, norocos si fericit!

Iar tie mamico nastere usoara si recuperare rapida!

Hai Burunduc!!!

Floricica Debutanta rox18's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.01.2009
    Postari in forum
    900
    Imi pare bine sa va regasesc pe medlife 12. ce departe ati ajuuns :)
    EU am fost mai lenesa in ultima vreme la scris, dar si ocupata la munca. In plus de vreo 2 zile am contractii foarte dese, nedureroase, dar totusi neplacute...AM inceput sa ia cate 3 no-spa pe zi si sper sa treaca. Colu e ok deocamdata asa ca incerc sa nu ma stresez prea tare...

Pupici la toate mamicile si la viitoarele mamici :)

Floricica Cu Vechime ecris's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    Hai Burunducul!!! Sa vii pe lume usurel sa nu o chinui prea tare pe mami!!!!!!

Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    Anadel si eu stiu ca cel care urca are prioritate!!! Dar de cand am dat eu examen... oi mai fi uitat. Vorba lui Andrasi, daca m-ar pune cineva sa mai dau examenul acum probabil ca nu l-as mai lua!

Floricica Avansata mitzi's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    2.271

Floricica Debutanta micsandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2009
    Postari in forum
    728
    Iohanna sa iti aveti odihna usoara in aceste ultime saptamani, sa ai o nastere usoara si o recuperare rapida si un bebe sanatos care sa va aduca numai bucurii!

Floricica Avansata narumi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2008
    Postari in forum
    2.174
    Buna Rox, te inteleg cu contractiile, si mie mi se intampla la fel si inca mi se mai intampla din cand in cand... Dar, cu incredere si No-spa inainte!

Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    Iohanna, si eu sper sa nu se mai alature burtici! Altfel vom ramane numai mamici dupa ce nastem noi 3!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari