Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata izzabella's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2007
    Postari in forum
    1.989

Nasterea la maternitatea Bucur

doctorul meu ma trimite la spitalul bucur sa nasc, eu as opta pt unul particular insa doctorul meu stie cel mai bine, zic eu, voi ce stiti despre acest spital????

Floricica Nou Venita cristyn's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    13
    buna sa stii ca si eu tot la bucur voi naste si este un spital destul de bun doctori sunt amabili si eficienti

Floricica Cu Vechime ancam's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2008
    Postari in forum
    5.828
    Fetelor, eu am fost internata la Bucur pentru operatie de fibrom uterin...sfatul meu? mergeti acolo, personalul este excelent si chiar daca lenjeria este mai veche, este foarte curata si toata lumea are grija de tine. Si asta fara....atentii!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    si eu am nascut la Bucur..
    am stat intr-o rezerva..a fost foarte bine..acum depinde de medic..ca sunt si saloane care arata..cum arata
    in rest nu am ce zice..foarte frumos s-au purtat cu mine..

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272
    eu nu va recomand sa mergeti la bucur..vb afroditei rezerva e ok ..dar saloanele obisnuite sunt un cosmar..nu zic k nu sunt si dr buni dar sunt unii..no comment..dintre care si dr bujor..

Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    buna si eu am nascut la bucur a fos ok am stat la rezerva are una cu dus si televizor e 150 ron si mai e una doar cu toalet e 100 ron daca te intelegi bine cu doctorul eu zic sa nasti la bucur ,asistentele sunt ok

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Da nu am cuvinte..super asistente..le multumesc.
    si eu am avut toaleta in camera..foarte utila..mai ales ca am nascut prin cezariana..
    nastere usoara!

Floricica Debutanta andreea82's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    805
    Cumnata mea a nascut la Bucur si... dezamagire totala. Nu stiu ce sa zic. Am vazut doar poze, arata groaznic spitalul, acum nu stiu cat de curata e lenjeria sau cat de atent e personalul, cumnata mea a dat bani in stanga si-n dreapta degeaba. Ii promiteau ca-i aduc copilul si uitau, se ducea saraca asa cum era, operata, sa-si ia copilul in rezerva. Despre doctor are numai cuvinte de lauda, insa despre personal v-am spus, nu prea....

Floricica Nou Venita coleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    2
    buna anca eu sunt noua pe aici.dar am o mare rugaminte:as vrea sa stiu si eu daca o cunosti pe doctoritza-ELENA POPAsau doctoritza-SACALA MONICA.mi-au fost recomandate de cinava dar nush ce sa fac.eu momentan nici nu stiu unde se afla acest spital si am dubii f mari.daca poti te rog recomanda-mi un medic bun de acolo.mtesc mult-COLETA

Floricica Nou Venita coleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    2
    cristin ce medic bun ai la bucur?mie mi-au fost reccomandate dtr.ELENA POPA si dtr.SACALA MONICA.daca ai informatii in legatura cu aceste dtr astept un rasp de al tine[pupici]

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari