Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaela.vlasceanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2011
    Postari in forum
    2

Nastere normala la CFR 2

buna ,
    aveti idee cat costa o nastere normala la Spitalul CFR 2 ?
    medicul meu este d-na Mihalache Florina si chiar nu stiu cat mai costa o nastere acum
    multumesc pt ajutor .

Floricica Novice nalexandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2011
    Postari in forum
    396
    pai yo cred ca ar trebui sa ai cel putin 10 mil la u

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de mihaela.vlasceanu Vezi mesajul
    buna ,
    aveti idee cat costa o nastere normala la Spitalul CFR 2 ?
    medicul meu este d-na Mihalache Florina si chiar nu stiu cat mai costa o nastere acum
    multumesc pt ajutor .
    Mihalela bine ai venit pe forum si sarcina usoara in continuare!
    Iti recomand sa postezi in topicul Dr. Mihalache - spitalul CFR2 acolo ai sa gasesti si opiniile altor mamici care au nascut cu Dr. Mihalache.

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    eu am nascut cu cezariana la cfr 2 si am dat ceva bani dar a fost la cerere...cumnata mea a nascut si ea tot acolo acum 3 ani cu acelasi dr .Mihalache si a platit 8 mil....eu am nascut cu dr Azdaser un om de nota 10...

Moderator Floricica Senior Musette's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2011
    Postari in forum
    4.642
    Citat Postat de nicodimionelia Vezi mesajul
    eu am nascut cu cezariana la cfr 2 si am dat ceva bani dar a fost la cerere...cumnata mea a nascut si ea tot acolo acum 3 ani cu acelasi dr .Mihalache si a platit 8 mil....eu am nascut cu dr Azdaser un om de nota 10...
    Buna Nico. Si eu urmeaza sa nasc cu dl Dr. Azdasher de la CF 2 in luna septembrie. Am emotii tinand cont ca este prmiul bebelus. La consultatii mi se pare un om de nota 10 asa cum spui si tu. As vrea sa te intreb despre "experienta" ta la nastere impreuna cu dl doctor. Cum este? Cred ca este foarte importanta atitudinea doctorului si felul in care se poarta in acel moment. Daca mai sunt mamici care au nascut cu dl Dr Azdasher poate ne povestesc si noua din experienta lor
    Modificata de Musette; 27.07.2011 la 18:06:57.

Floricica Nou Venita kammo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2011
    Postari in forum
    96
    buna tuturor mamicilor si viitoarelor mamici!
    am si eu o rugaminte...
    a nascut cineva in ultimul timp la cf2 cu dr bordinc carmencita?
    dak da poate imi dati si mie cateva detalii despre dansa

Membru inregistrat la
    13.09.2011
    Postari in forum
    96
    eu am dpn 14.11.2011 si sunt la prima nastere
    baietelul meu este foarte obraznic si nu cred ca o sa pot naste natural deoarece inca nu a binevoi sa se intoarca si in plus la ultima eco mi-a descoperit dubla circulara cervicala
    daca ma puteti ajuta cu informatii v-as fi foarte recunoscatoare
    multumesc anticipat

Membru inregistrat la
    13.09.2011
    Postari in forum
    96
    nimeni?nimic?
    HELP!!!!!!!!!!!!!

Floricica Nou Venita andreeasimarian's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2011
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de Musette Vezi mesajul
    Buna Nico. Si eu urmeaza sa nasc cu dl Dr. Azdasher de la CF 2 in luna septembrie. Am emotii tinand cont ca este prmiul bebelus. La consultatii mi se pare un om de nota 10 asa cum spui si tu. As vrea sa te intreb despre "experienta" ta la nastere impreuna cu dl doctor. Cum este? Cred ca este foarte importanta atitudinea doctorului si felul in care se poarta in acel moment. Daca mai sunt mamici care au nascut cu dl Dr Azdasher poate ne povestesc si noua din experienta lor
    Buna si eu urmeaza sa nasc in iulie cu dl dr. Azdasher de la CFR2 imi poti povesti experienta ta la nastere? cum este domnul doctor? cat te-au costat analizele inainte de nastere, si cat ai dat la nastere? care sunt conditiile in spital? iti lasa bebelusul in salon cu tine, sunt patuturi langa patul mamei?

Floricica Nou Venita pam_pam's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2012
    Postari in forum
    20
    buna ziua,
    urmeaza sa nasc in luna mai la maternitatea cf 2, la cea de stat nu la cea privata anima. a nascut cineva de curand acolo? cateva impresii mi ar prinde bine.
    multumim

Floricica Nou Venita reeea13's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2013
    Postari in forum
    65
    Citat Postat de pam_pam Vezi mesajul
    buna ziua,
    urmeaza sa nasc in luna mai la maternitatea cf 2, la cea de stat nu la cea privata anima. a nascut cineva de curand acolo? cateva impresii mi ar prinde bine.
    multumim
    Si eu o sa nasc la CF2 dar la inceputul lui octombrie. Si eu asa vrea mult sa aflu cate ceva despre conditiile si costurile de acolo. Dupa nastere daca o sa ai timp cateva minutele te-as ruga sa ne impartasesti tu din experienta ta ......ca vad ca nu prea se ofera nimeni.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari