Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lisouk's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2009
    Postari in forum
    1

Nastere maternitatea CF2 2009

Salutare, tuturor!<br />
    <br />
    Maine implinesc 40 de saptamani de sarcina si sper sa o tin pe fetita mea in brate cat mai repede. Voi naste la spitalul Cf2 cu dna doctor Mihalache. Rugamintea mea se adreseaza mamicilor care au nascut la CF2 in 2009. As avea nevoie de cat mai multe informatii recente referitoare la experientele lor in acest spital. De curand am mers acolo pentru o monitorizare si m-a uimit cat de stricte sunt conditiile de acces la etajul unde se afla maternitatea. In situatia asta ma intreb daca sotul meu sau familia vor putea sa ne vada pe durata spitalizarii. Va multumesc anticipat pentru orice sfat sau informatie si va doresc sa va bucurati de copii sanatosi si fericiti!

Floricica Nou Venita bacalu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2009
    Postari in forum
    4
    buna,eu sunt o mamica care a dat nastere la doi copii acolo unul acum 4 ani si respectiv 1 an, a 2 nastere, am nascut acolo unde zici tu, tocmai se mutase ,va trebui sa ai hainute, pampars si servetele umede,sampon pt.copii prosop, manusele ca alt fel se va zgaria,bagajul tau,si ce tine de vizitatorii,ai o sala unde te vezi cu ei,tatal poate asista la nastere, dar va trebui sa o intrebi pe dr. procedurile,daca exista "cu gripa asta porcina",al meu sot nu a avut curaji sa asiste la nastere.Iti urez nastere usoara si multa sanatate tie si fetitei tale [bebelus]

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari