Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita denise2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2008
    Postari in forum
    1

Nastere la Caritas

SALUTARE!<br />
    IN APROX 1 LUNA AM SA DAU NASTERE MICULUI MEU PRINTISOR....MEDICUL CARE MI-A URMARIT SARCINA ASISTA NASTERILE LA CARITAS. NU SUNT DIN BUCURESTI, DECI NU STIU F. MULTE DESPRE ACEST SPITAL....VA RAMAN VESNIC DATOARE DACA ATI PUTEA SA MA AJUTATI CU CATEVA INFORMATII PRIVIND AC MATERNITATE.<br />
    MULTUMESC ANTICIPAT!!!

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Buna Denise

Bine ai venit alaturi de noi in comunitatea Copilul.ro si felicitari pentru micul printisor ce urmeaza sa vina pe lume.

Eu am nascut in decembrie la Caritas. Spitalul nu arata grozav insa conteaza foarte mult medicul daca este bun atunci merita sa ramai acolo.
    Saloanele nici ele nu arata grozav insa exista niste rezerve cu plata care sunt excelente, cu toaleta in camera, frigider si televizor. Sunt cate 2 paturi in rezerva. Vorbeste cu medicul tau si intreaba cum poti face sa beneficiezi de un loc in rezerva. Costa 5 milioane indiferent de cat stai, dar iti spun sincer ca merita.
    Daca mai ai intrebari iti stau la dispozitie.

Floricica Avansata crocodil's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2008
    Postari in forum
    1.352
    si eu am nascut la caritas in oct...cum a zis si gabitzza,spitalul e jalnic,dar dr sunt ok.si rezervele sunt iarasi bune.eu am stat la mama si copilul...nu se plateste rezerva,tre sa vb cu dr tau inainte sau cu dr de la copii.eu ma bucur ca am nascut acolo,asa ca ,daca ai un dr bun,eu zic sa mergi inainte.

Floricica Nou Venita lumyforyou's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    3
    buna tuturor.peste o luna si putin va veni pe lume o mik printesa.am ales spitalul caritas pt ca acolo e medicul meu-dr bujor mihaela.o cunoaste cineva?ce parere aveti?

Floricica Debutanta remi's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2009
    Postari in forum
    1.017
    Si eu am nascut la Caritas si am stat ceva pe acolo. Dr Bujor Mihaela este o doctorita pe la ~40 ani???si blonda cu parul pana pe la umar un pic ondulat sau "ciufulit???

Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    3
    nu,dr bujor e mai tinerik,are parul mai lung si e bruneta.

Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    3
    aveti idee despre tarife?o sa nasc natural.eu m-am gandit in jur de 800-1000 ron la doctora.e mult,e putin?

Floricica Debutanta deutzania's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2009
    Postari in forum
    858
    si eu tot la caritas am nascut.desi se gaseau relatii la oricare alt spital.dar medicii de la caritas sunt extraordinari.am nascut cu dr.sorin ionescu.tu cu ce doctor?

Floricica Nou Venita bramburica's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2009
    Postari in forum
    2
    scumpa cum a decurs nasterea?si cam cat si cui ai platit cat timp ai stat in spital?voi naste si eu tot cu doamna Bujor cam in 2 saptamani maxim...doar ca nu prea stiu la ce sa ma astept.pup si sper ca sunteti amandoua bine!

Floricica Nou Venita bramburica's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2009
    Postari in forum
    2
    scumpa cum a decurs nasterea?si cam cat si cui ai platit cat timp ai stat in spital?voi naste si eu tot cu doamna Bujor cam in 2 saptamani maxim...doar ca nu prea stiu la ce sa ma astept.pup si sper ca sunteti amandoua bine!

Floricica Nou Venita dana2009's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.01.2009
    Postari in forum
    2
    Buna bramburica!Si eu nasc cam in doua saptamani la Caritas insa la doctorul Badea Stefan.Poate ne vedem pe acolo.Iti las id-ul meu daca vrei sa vorbim mai multe : andreea_blonda20062000@yahoo.com.Te pup.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari