Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta andrasi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000

Medlife 10

Yupiii!!!!<br />
    Am ajuns si la capitolul 10! <br />
    Felicitari tuturor burticilor care acum sunt mamici... si care au parcurs tot acest lung drum!<br />
    Eu am gasit aici un grup de persoane frumoase cum nu credeam ca se poate in lumea virtuala a internetului, de la care am avut un milion de lucruri de invatat!<br />
    Maslina mea vine aici printre voi, si speram sa va gasim minunate, asa cum veti ramane in lipsa noastra!

Floricica Debutanta alina27cata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.10.2008
    Postari in forum
    901
    Te asteptam cu drag Maslinuta!!

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Va multumesc pentru ideea de a ne darui mie si Maslinei acest capitol, dar as vrea sa il impartim cu toate mamicile care au fost aici inca de la Medlife 1...
    Viata acestui forum va apartine, iar prietenia si decenta care au facut ca povestea sa aiba atata continuitate vi se datoreaza voua! Nico, Pierrine, Fiona, Nana, Oanaeliza, Anamaria, Mitzi, Millie... sper ca nu am uitat pe nimeni!!!!!!!!!!

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    [imbratisarea]

Floricica Avansata narumi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2008
    Postari in forum
    2.174
    Sa fie intr-un ceas bun acest nou capitol atat pentru Maslinuta cat si pentru mamica Andrasi! Nastere usoara Andrasi, sa ai o fetita sanatoasa si frumoasa care sa te faca cel mai fericit om!

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Multumesc Narumi! La cum merg lucrurile pe aici... eu prevad un capitol (de nota) 20 pentru tine si ecris!!!

Floricica Senior fiona80's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2008
    Postari in forum
    3.215
    Andrasi sa stii ca si eu scriu prima data pe un forum! Nu credeam ca sunt capabila de "atasamente virtuale', si uite ca acum va simt pe toate ca pe niste prietene adevarate!!
    De-abia astept sa vad "mutrica" Maslinutei tale!

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Acum va pup si ma retrag un pic pentru ca trebuie sa plimb catelusa!
    Uau... la vara ma voi intalni cu toate mamicile care ies la plimbare in sectorul 2! Vom fi cu bebicii si cu un bichon frumusel si iubitor!

Floricica Avansata narumi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2008
    Postari in forum
    2.174
    Da! Se prea poate! Oricum, Ecris va deschide capitolul, ea a fost prima burtica aici! Voi face si eu urarile de primire alaturi de ea, insa omagiul ii va reveni! Sau cine stie, poate deschidem si noi doua capitole...

Floricica Senior fiona80's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2008
    Postari in forum
    3.215
    Andrasi, nu vrei sa ne arati si noua 'frumusetea ta blonda"? Adica, sa pui si tu niste poze cu tine?!

Mie imi place grozav sa ma uit la poze, asa ca profit de momentul asta de efuziune ca sa inaintez cererea...

Floricica Debutanta mistiq's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2009
    Postari in forum
    1.162
    Maslinuta, felicitari pentru noul capitol. Te asteptam sa ne inveselesti cu o moaca haioasa cand te plictisesti de burtica lu' mami.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari