Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alessiamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2009
    Postari in forum
    2

Maternitatea Polizu

<br />
    <br />
    mai am o luna si nasc si acum o saptamana doctora care mi-a monitorizat sarcina s-a mutat la maternitatea polizu.se numeste munteanu daniela si este din ploiesti si in ploiesti este foarte apreciata tocmai de aceea m-am hotarat sa o urmez la bucuresti sa nasc.problema mea este ca nu stiu nimic de aceasta maternitate si as avea nevoie de opinii si chiar de tarifele care se practica.este prima nastere si sincer imi este cam teama. <br />
    daca cineva poate sa ma ajute raman recunoscatoare.
    multumesc mult

Floricica Nou Venita stefania-carmen's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.12.2009
    Postari in forum
    1
    Buna...
    Am citit mesajul tau si ma regasesc in ceea ce scrii.
    Avand in vederea ca la momentul acesta ai gasit raspuns la intrebarile tale, poate ma ajuti si pe mine..
    Si eu sunt pacienta Dr Munteanu si urmeaza sa nasc peste o luna. Ti-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ai spune si mie cum a decurs totul...
    Sper ca vei citi mesajul inainte sa ajung eu la polizu :)
    Multumesc.

Floricica Nou Venita deny2sweet's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2009
    Postari in forum
    29
    buna!Vand marsupiu Chicco Soft and dream rosu impecabil folosit de cateva ori iddeal de la nastere,se poate folosi in 3 pozitii 120 de lei si carusel V-tech deosebit de frumos cu 3 ratuste lumina de veghe muzica,sunete din natura,posibilitatea de inregistrarea vocii mamei impecabil tot 120 de lei.pentru detalii ma puteti contacta la nr 0721508084.Valabil pentru cele din Bucuresti

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari