Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita gabiadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2011
    Postari in forum
    12

Zambitor Maternitatea Bucur

Buna. Cine a nascut de curand in maternitatea bucur si giulesti, as vrea cateva pareri si ce puteti sa-mi spuneti despre dr. Olaru Gabriel Octavian de la maternitatea bucur si dr. Moisa Marcel Ovidiu de la maternitatea giulesti. Astept pareri.

Multumesc mult

Floricica Senior julay's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2009
    Postari in forum
    3.590
    Citat Postat de gabiadi Vezi mesajul
    Buna. Cine a nascut de curand in maternitatea bucur si giulesti, as vrea cateva pareri si ce puteti sa-mi spuneti despre dr. Olaru Gabriel Octavian de la maternitatea bucur si dr. Moisa Marcel Ovidiu de la maternitatea giulesti. Astept pareri. florea_gabriela2004@yahoo.com

Multumesc mult
    Buna. Eu am nascut in luna aprilie, anul trecut la maternitatea Giulesti. Dupa tragedia care s-a intamplat acolo in august 2010 spitalul a fost renovat aproape in totalitate, este curat iar aripa in care stau gravidutele si mamicile arata fff bine. Salonul cu nou nascutii este ff bine utilat, dr neonatologi sunt exceptionali ( in special dr Rosca Ioana, care este si sefa sectiei) , singura bila neagra o au asistentele de la bebelusi care sunt execrabile! Despre Dr Moisa eu am auzit lucruri fff bune, este unul dintre dr cei mai buni ai spitalului, eu am nascut cu alt dr. Sanatate multa!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Eu am nascut acum 3 ani si ceva cu Olaru Gabriel....mi a salvat viata mie si copilului...pe tot parcursul sarcinii a fost un doctor exceptional..nu accepta nici un ban,ma lamurea calm in orice nu stiam,este un suuuuuper doctor si suuuper om iti recomand cu incredere sa nasti cu el...va merita 100% o sa vezi ca vei fi fff linistita si multumimta de dansul...Ca si spital..eu am nascut cu cezariana si erau suuuper conditii...asistentele roiau pe langa noi..fara a astepta ceva si ne invatau sa alaptam...la saloanele de nastere normala am trecut in viteza dar erau curate si ingrijite din cate am vazut...oricum sunt multi profesionisti acolo si foarte implicati in munca lor!
    Modificata de cryssa; 12.01.2012 la 11:14:18.

Floricica Nou Venita gabiadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2011
    Postari in forum
    12
    Multumesc mult pentru informatii

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari