Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dienuka's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.12.2011
    Postari in forum
    1

Maternitate Madonna Maria Craiova

As dori sa stiu daca a nascut cineva la maternitatea Madonna Maria din Craiova, cat a costat si o parere despre personalul care lucreaza acolo. Va multumesc

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Buna...din cate stiu dr.acolo este dr.Sutea,dar pt.ca este recent deschisa maternitatea nu am idee de preturi,daca o sa aflu ceva o sa revin cu informatii...

Floricica Nou Venita geta24's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2009
    Postari in forum
    2
    Citat Postat de denyy10 Vezi mesajul
    Buna...din cate stiu dr.acolo este dr.Sutea,dar pt.ca este recent deschisa maternitatea nu am idee de preturi,daca o sa aflu ceva o sa revin cu informatii...
    am fost si eu acolo la dr. surtea ,mie nu mi-a facut o impresie f. buna dar am citit despre ea ca a terminat facultatea la geneva ,a scris vreo 16 carti ,deci nu poate fi chiar cum s-a spus pe aici. eu o sa ma duc in continuare la ea (sunt in 8sapt) o sa va tin la curent la urmat. controale

Floricica Nou Venita geta24's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2009
    Postari in forum
    2

Rusinos

am fost in continuare la ei la clinica si mi s-au parut foarte bine pregatiti ;eu am avut niste probleme si m-am dus la ei duminica au venit de acasa si au stat cu mine in salon pana mi-am revenit(vreo 3 ore) ; isi dau interesul pentru clientii lor si preturile sunt ca peste totl la particular ; va indemn pe toate sa va duceti la particular ,e mai sigur

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    sunt preturi la ei pe site.....nu cred ca a nascut cineva inca pt ca re foarte putin timp de cand este decshisa, s-a facut reclama inca dinainte sa se deschida!

Floricica Nou Venita davidconstantin2012's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2012
    Postari in forum
    1
    Buna! se naste in maternitate de la inceputul lui februarie, eu am nascut pe 10 si eram a doua care nastea acolo. va pot spune ca totul a fost perfect! D.na Surtea este un om extraordinar, managerii Alexandra si Paul la fel, iar asistentele sunt niste fete deosebite!Cu totii au facut ca momentul nasterii sa fie si mai special iar recuperarea sa fie mult mai usoara! nota 10 cu felicitari! ii recomand cu mare drag! pretul nasterii a fost 4800de lei( cezariana) fara absolut nici un leu in plus!

Floricica Nou Venita naty.stefan's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2014
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de dienuka Vezi mesajul
    As dori sa stiu daca a nascut cineva la maternitatea Madonna Maria din Craiova, cat a costat si o parere despre personalul care lucreaza acolo. Va multumesc
    NU RECOMAND aceasta maternitate. Dr Surtea de acolo, pe langa faptul ca era sa ma omoare, am pierdut si copilul in 32 de saptamani.
    Modificata de littleprincess; 07.01.2015 la 14:42:56.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari