Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta criscris's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2008
    Postari in forum
    771

Life Memorial Hospital - Nasterea la Medlife (7)

Cand eram insarcinata cam prin saptamana 20 am descoperit acest forum, ma interesam ce inseamna nasterea la Medlife. Am gasit aici mamici la fel ca si mine, cu temeri dar si sperante si m-am alaturat lor. E vorba de Medlife 1.

In Medlife 1 am scris prima data si tot in Medlife 1 am si nascut. Iata ca au trecut 5 luni de atunci si deja deschidem Medlife 7. Asta inseamna ca, intre timp forumul asta a capatat multa popularitate si prietenia ce s-a simtit din aceste randuri a molipsit multe mamici.

Va pup dulce, ma simt tare atasata de paginile astea si cu aceasta ocazie, insotind aceste randuri, dati-mi voie sa deschid eu Medlife 7.

Va multumesc!

Floricica Avansata anadel's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.10.2008
    Postari in forum
    1.913
    Sa incepem prin a le felicita pe prospetele mamici: Alina, Nanautza, Milli si Mitzi. Refacere cat mai rapida si multa putere in aceste zile mai dificile.
    Bun venit pe lume puilor lor! DD sa ii ocroteasca pe toti!
    De asemenea, le urez sanatate si rabdare viitoarelor mamici. Timpul zboara si acusi, acusi isi vor tine puiutii de om in brate!

cocolino12
    Guest
    bine ne-am regasit la un nou capitol...
    nastere usoara..mamicilor in devenire si puiuti sanatosi la mamicile cu experienta...
    pupici multi

Floricica Cu Vechime ecris's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    Buna Nico!!! Ce repede am ajuns la Medlife 7 :)?!

Floricica Cu Vechime ecris's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    Esti draguta Anaias ca te gandesti la mine. Si eu imi doresc tare mult o vacanta. Mai am 3 zile de concediu si acum incerc sa-mi conving sotul sa plecam pe undeva!!

Floricica Debutanta andrasi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Ufff... m-am speriat!!!
    Am crezut ca ma abandonati in vechiul forum si ma lasati acolo, pentru ca ma descurc mai greu cu forumul asta!
    Anais, te pup, bine ca esti bine! Eu de cand stiu ca Bebitza e bine si durerile normale, parca nu ma mai plang asa mult!
    Anadel ai un baiat super frumusel, musculos... ce mai, pregateste-te sa fii soacra :)) !
    Cris, eu am descoperit la fel ca tine acest forum, v-am citit intens, mi-ati placut teribil, iar dupa cateva saptamani aveam sa ma inscriu pentru prima oara in viata mea intr-un forum. Acum ma simt bine cu voi, (nu imi mai sacai sotul...) imi descarc angoasele langa voi si imi vindec temerile tot la fel!

Nana, pe mine ma tenteaza foarte mult nasterea naturala. Sigur acum sunt curajoasa, nu stiu pe viitor , dar sa imi spui si tu daca ti se pare mai bine. Desigur, ultimul cuvant il va avea doctorita, pentru ca eu am tot 24 de cm in bazin, ca la inceput.

Pupici! Ma intorc la treaba!

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Ecris, si tu esti la serviciu?...

Floricica Senior iohanna's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2008
    Postari in forum
    2.636
    Salutare fetelor, mersi criscris!
    Incepem un nou capitol dupa o saptamana frumoasa, cu patru copiluti superbi (Marunta, Catalina, Bobitza si Spiridon-Piramidon).
    Multumiri mamicilor car eau ramas alaturi de noi.

cocolino12
    Guest
    buna ecris...cum te simti??ce face burtica??

andrasi...daca poti naste normal...eu te sfatuiesc sa o faci...e mult mai bine..corpul se reface mai usor...

Floricica Senior pierrine's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2008
    Postari in forum
    3.112
    Iohanna, mersi ca mi-ai lasat si mie link-ul. Eu intotdeauna ramaneam de caruta, ca nu mai reuseam sa dau de fete. Noroc ca s-au obisnuit ele cu mine si de pe la medlife 3 mi-au lasat de fiecare data link-ul!

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Si eu tot la asta ma gandesc, dar nu stiu daca sunt atat de curajoasa! Eu nu suport nici macar epilarea cu ceara (decat pe picioare) de durere asa ca... Dar am sa ascult si parerile voastre si ce spune doctorita!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari