Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata mitzi's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    2.271

Life Memorial Hospital - Medlife (4)

Mamicilor, am ajuns si la Medlife 4! Fiti dragute si mutati-va cu tot cu burtici si cu bebei aici! Sa continuam discutiile noastre!

Floricica Avansata anais's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Hei mamici!:)

Am lipsit o juma' de zi si va gasesc pe Medlife 4! Sa ne fie de bine!:)
    Am fost la soacra mea pana acum, vizita n-a fost planificata , de aceea n-am reusit sa intru pe forum.
    Revin dupa ce citesc din urma.Pupici:*:*

Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Draga de Florix ne-a tinut si azi companie Ce zi vei avea maine! Sa va dea D-zeu o intalnire minunata, fara probleme si 3 zile de spitalizare cat mai usoare! Voi sta cu ochii pe telefon in asteptarea vestilor bune.

Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Alicia, si la tine mai e atat de putin! Bafta multa, multa! Si tu vei face tot rahiperidurala, nu?

Dupa Alicia cine urmeaza? Darria sau tandemul Millie-Mitzi-Nana?

Pierrine, multumim pentru poze, te-ai cam chinuit putintel cu fotografiile dupa fotografii dar se intrevad niste poze foarte foarte dragutze! Si voi sunteti un trio foarte reusit!

Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Am luat notitze cu declararea lui bebe. Multam Forix! Stiu ca scrisese odata Pierrine despre asta si am uitat sa-mi notez si parca spunea ea ca trebuie sa te duci cam in doua locuri cand il declari pe bebe:o data pentru acordarea indemnizatiei si o data pentru certificat.Nu stiu daca nu confund dar tare rau imi pare ca nu mi-am notat.Pierrine , ma mai luminezi odata, te rog?

Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Cat ma poate amuza porecla Spiridon Piramidon!! E geniala!:))Bravo lui ca s-a intors, Mitzi!
    Nana, ma bucur ca te regasesc mai bine.Ai primit mailul meu?

Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Millie, numai bine la control! Sa ne aduci vesti bune despre Baby Boy:)

Floricica Avansata oanaeliza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    1.553
    Nu dati cu pietre! stiu ca nu am mai intrat de mult dar promit sa recuperez. faza e ca mi-am luat un puzzle de 1000 de piese si cum prind putin timp mai pun o piesa. cum il termin ma reintorc in forta.
    pupici!!!!!!!

Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Dragele mele mamici!!Scuze ca v-am facut sa va ingrijorati, acum am vazut, am deschis si mess-ul si am gasit mesajele de la Nana! S-ar putea sa mai dispar uneori dar daca ,Doamne fereste, nu voi putea intra pentru mai mult timp o sa dau sms lui Mitzi sa va anunt.

Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Bine ai revenit Oana! Ti-am simtit lipsa, ce mai face Matei?

Floricica Debutanta florix's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.05.2008
    Postari in forum
    1.058
    Bine ne-am regasit pe medlife 4.
    Anais ma bucur sa te aud...Eram ingrijorate toate ca nu ai dat nici un semn de viata...Eu am intrat acum si eram hotarata sa-ti dau sms.Noroc ca am reusit sa intru pe medlife 4.Multumesc pentru incurajari!
    Nana, stai fara grija ca punem si poze...am omis asta din greseala.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari