Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita camyalyna's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    130

Clinica Eva Brasov

Eu mai am doar o luna pana la nastere si mi-am facut programare la clinica Eva din Brasov. As vrea sa aud pareri de la cele care au nascut acolo. Eu sunt la prima nastere si ma cam inspaimanta gandul....voi naste prin cezariana.

Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    130
    Pana acum am fost la consultatii la Eva si am fost multumita, insa la nastere e altceva....

Floricica Avansata camelia_op's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2006
    Postari in forum
    2.333
    Vad ca nu a raspuns nimeni subiectul acesta. Eram si eu curioasa sa aflu pareri despre clinica. Din ce am citit prin ziare totul pare bine. Si eu m-am gandit daca va veni un al doilea bebe si o sa fiu in tara sa apelez la clinica asta, caci si eu sunt tot din Fagaras si nu am nici un fel de incredere in dr de acolo.
    Oricum nu trebuie sa-ti fie frica de nastere indiferent ca va fi prin cezariana sau normala. Este o mare minune si in momentul cand va aparea minuna pe lume vei uita de orice durere si vei fi mai fericita ca oricand.
    Oricum iti doresc o nastere usoara si sa ne mai intalnim pe forum.

Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    130
    Merci de incurajari, voi scrie cu siguranta dupa ce voi naste, cum a fost la clinica Eva.Ma bucur ca mai dau de persoane din Fagaras.
    Felicitari pt. cea mica! Si eu voi avea tot o fetita in 20 nov. 2007!

Floricica Nou Venita dorris's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.05.2007
    Postari in forum
    81
    nu stiudaca vin in timp util cu raspunsul...eu am nascut la clinica eva in 26 oct si totul a fost super bine si asistenta medicala si conditiile de spitalizare...
    am un bb frumos si sanatos.
    recomand tuturor viitoarelor mamici aceasta clinica...daca ai si alte intrebari...
    o seara buna tuturor

Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    130
    Eu urmeaza sa nasc in 21 nov. (cezariana) si ma bucur sa aud de cineva care a nascut la aceasta clinica.
    Tu cum ai nascut dorris: normal sau cezariana? Cate zile te-au tinut in spital? Ai fetita sau baiat?

Numai bine si multa sanatate bebeului!

Floricica Nou Venita dorris's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.05.2007
    Postari in forum
    81
    toate cele bune...cred ca ai facut o alegere inteleapta
    eu am nascut normal cu dr.ionel;m-am internat joi,am nascut vineri...normal externarea trebuia sa fie duminica.am ramas pana luni deoarece nefiind din bv a trebuit inregistrat bb la primarie si duminica nu aveam unde...:)

spitalizarea are 6 zile incluse in pret...daca nu ai chef sa pleci...poti sa stai cu bb acolo...sotul meu a stat cu mine de la 11:30(mai repede nu avea voie sa intre)si pana la 8 seara...nu-l da nimeni pe tatic afara...
    pe bb poti sa-l lasi in grija asistentelor sau sa-l ti cu tine...oricum,in momentul in care ai nevoie de ajutor in 2 min e cineva la tine;zi sau noapte

multa multa sanatate...nastere si recuperare usoara.un bb voinic si sanatos
    eu am un baietel,david;a avut 3,480;50;apgar 10 si e un dulcel si un strengar

Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    130
    Merci mult de raspuns, dorris. O sa mai scriu cum a fost dupa nastere, eu sunt la dr. Antonya Livia.

Floricica Nou Venita biancat2005's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2006
    Postari in forum
    150
    Si eu tot la dansa sunt si am fost la consultatii si la Clinica Eva si la cabinetul dansei pe care l-a deschis acum cateva saptamani...E o doctorita de milioane...

Floricica Cu Vechime maimuticagogosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    Buna, fetele!
    Eu sunt Alexandra si sunt din Sinaia. Pe 27 nov mi-am facut si eu programare la Clinica Eva din Brasov, la dr. Antoya Livia. Mi-am facut un test de sarcina si mi-a iesit pozitiv....
    Ce-mi mai puteti spune de doamna dr.?

Floricica Nou Venita valiko's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.09.2007
    Postari in forum
    31
    Situl doamnei doctor Antonya Livia.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari