Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita clauditza_2go's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2010
    Postari in forum
    9

Cine a nascut la Maternitatea Bucur (Bucuresti)?

Buna, sunt o viitoare mamica. Urmeaza sa nasc in septembrie (cezariana), la Maternitatea Bucur. Doctorul meu e Filipescu Mihaela. Cine a mai nascut cu dansa daca imi poate spune cum e, cat ma va costa nasterea?

Astept raspunsuri de la voi

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    buna cezariana e la cerere sa doctorul asa crede ca e bine? eu am nascut la cf 2 anul trecut in iunie dar a fost cezariana la cerere si dr-lui i-am dat mai multi banii oricum ma asteptam. noi i-am dat doctorului 38 de mil si el a impartit cui credea la anestezis , celuilalt dr care a asistat si la asistente eu am mai dat doar asistentelor sa aibe grija de bebe dar dupa doua zile am fost acasa .m-a operat miercuri la 6 si joi dim pe la 9 am fost in picioare si vineri la 12 mi-au dat drumul acasa ca nu aveam nimic si am mai coborat si urcat si 2 etaje .acum depinde cat veri sa ii dai noi i-am dat atat ca este un doctor de nota 10 si a meritat banii.

Floricica Nou Venita clauditza_2go's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2010
    Postari in forum
    9
    38 de milioane e cam mult, nu e spital privat. F multi bani, parerea mea. Am o prietena care a nascut la CF2, acum 6 luni, a dat 15 mil cu totul. 38 de mil mi se pare mult prea mult .... Acum depinde ... Doctorul ti-a cerut acesti bani sau tu din proprie initiativa i-ai dat aceasta suma?

Floricica Senior carla24's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    3.005
    Si eu am nascut prin cezariana la Bucur(nu s-a intors bebe) am nascut cu doctora Balan i-am dat 8 mil. ,1.5 la anestezist, 1milion la pediatra si bineinteles la asistentele de la reanimare si cam atat.
    38 de milioane e enorm de mult!!!!

Floricica Senior ruxxa's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    eu am nascut la elias acum 2 ani si am dat 7 mil .la doctor si in rest la anestezist, etc
    vreo 11 12 mil m-a dus...........

Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    tot cezariana................................................

Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    si credeti-ma ca am fost f. bine tratata de doctora....e o doctora ff. cunoscuta in tara....... nu ii fac reclama dar nici nu mint.............................

Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    aaaaaaaaaa si credeti-ma ca nu era vorba de bani.................dar asa am aflat ca se dadea........................

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari