Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cozette's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2009
    Postari in forum
    6
    Buna fetelor!

Eu vreau sa ma indrumati daca stiti mai bine ce doctor e indicat la aceasta clinica, eu merg la o clinica particulara acum dar nu sunt multumita deoarece nu simt ca mi se acorda suficienta atentie, si doctorita e expeditiva ,parca nu are timp niciodata sa ma intrebe sa ma sfatuiasca; eu inteleg ca e satula de toate poate dar pentru noi gravidele, lucrul acesta are o importanta aparte pentru fiecare in parte; de aceea vreau sa ma reorientez si sa imi spuneti daca stiti cate ceva de vreun medic de la Eva, unde vreau sa si nasc.

Astept raspunsurile voastre!

Floricica Avansata ioa brasov's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    1.509
    Buna!
    Eu am nascut la Eva cu doctorita Tudorache. Am fost foarte multumita de ea. Este o tipa foarte finuta, insa daca nu esti hotarata sa nasti la Eva nu te sfatuiesc sa mergi la ea pentru ca daca nu este de garda cand nasti la Maternitate nu vine.

Pot doar sa-ti spun ca toti medicii de la Eva sunt foarte buni, iar conditiile in clinica sunt EXCELENTE. Sarcina usoara, multa sanatate!

Floricica Nou Venita cozette's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2009
    Postari in forum
    6
    Eu vreau sa nasc la Eva, dar vreau sa imi aleg doctorul care se va ocupa si la nastere de mine pentru ca voi face cezariana intrucat am probleme la coloana si asa mi s-a recomandat dinainte sa raman insarcinata;
    deci, daca inteleg eu bine, la oricine m-as duce de la Eva, ma asista la nastere daca nasc la eva?

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Cozette, intra pe clinica Eva Brasov 4...suntem numai mamici care am nascut acolo si ai sa gasesti raspunsuri la toate intrebarile tale.

Medici 100% de Eva sunt Dr. Bisoc si Dr. Ionel - directorul clinicii.

Ceilalti sunt medici care lucreaza si in maternitate.

Floricica Nou Venita paulapaula's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2009
    Postari in forum
    7
    Si eu am nascut la eva.

Cel mai bine intra pe clinica Eva - acolo gasesti toate raspunsurile!

Sracina usoara in continuare!

Floricica Nou Venita geo_and's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2009
    Postari in forum
    90
    buna,

ce puteti sa-mi spuneti de dr ionel aurel, eu urmez la dansul de la inceputul sarcinii dar nu mi-a recomandat nicio analiza pana acum sunt graviduta in 28 sapt.
    a mai urmat cineva la dansul?
    astept cu nerabdare raspunsuri

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari