Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ralucasinaia's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.07.2009
    Postari in forum
    211
    buna burtici!eu inca de la inceput sunt la dr galiteanu anca,care are si cabinet particular.greseala mea e ca pana acum nu am vorbit cu dansa despre faptul ca as dori sa nasc la eva...si lumea ma intreaba daca mi-am facut programare.sunt foarte stresata pt ca abia sapt viitoare merg la control si mi-e teama sa nu fie prea tarziu pentru programare...am intrat in 7 luni.ce parere aveti?am sanse sa nasc la eva,medicul meu activand acolo?

Floricica Nou Venita karmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.07.2005
    Postari in forum
    142
    buna. programarile se fac cu 3-4 luni inainte, dar vorbeste cu medicul tau si el te va inscrie pe lista mai ales daca asista si acolo. cel mai important este sa vorbesc cu ginecologul si sa ii spui ce doresti. iti va cere o serie de CI si un CNP si te va inscrie, cel putin la mine asa a fost...sunasem cu trei luni inainte si imi spuneau acolo de la receptie ca nu mai sunt locuri, si imediat am sunat drita si m-a programat ea.

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Draga Rluca,
    Te sfatuiesc ca luni dimineata sa iei legatura cu dr. ta si sa vezi ce iti zice si daca iti zice sa te programezi tu, suna urgent la Clinica Eva si fa-ti programare. Din cate stiu listele sunt pline cu cateva luni inante, dar stiu de multe persoane care s-au programat si nu erau sigure ca vor naste acolo si care ulterior au renuntat sa mai mearga la Eva.
    Chiar daca ti se va spune ca locurile sunt ocupate, insista sa te treaca in asteptare pe lista, in cazul in care cineva renunta, sa poti sa nasti acolo.

Sper ca d-na Galiteanu sa vorbeasca ea personal si sa nu te lase pe dinafara.
    Sarcina usoara in continuare!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari