Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita gabriela burlacu's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.09.2009
    Postari in forum
    5
    Buna. Cine poate sa-mi spuna cam cat costa o nastere la noi in buzau?

Floricica Nou Venita madalina450's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2010
    Postari in forum
    1
    Buna. Cumnata mea a nascut in buzau prin operatie cezariana a costat-o aproximativ 18 mil,o nastere normala costa in jur de 5-6 mil,succes

Floricica Senior katrin75's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    4.709
    Exagerat de mult fetelor! Azi maine ne vindem casele! ! ! ! ! ! ! ! !

Floricica Nou Venita teo2007's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2010
    Postari in forum
    1
    Buna fetelor! Sunt o viitoare mamica si sunt noua pe acest site. Va salut pe toate si va doresc sa va bucurati de bebeii vostri si sa fie sanatosi.
    La sfarsitul lunii aprilie-inceputul lunii mai va aparea "minunea" in viata mea. Astept cu nerabdare clipele acelea, dar imi fac si multe griji, de aceea m-am hotarat sa cer niste pareri si sfaturi de la voi.
    Pentru inceput as vrea sa stiu daca a nascut cineva la Maternitatea CFR cu d-na doctor Florina Mihalache, care sunt conditiile in spital, care sunt preturile practicate la cezariana si ce ar trebui sa am pregatit pentru nastere, pentru mine si bebita.
    Va multumesc anticipat pentru raspunsuri si va doresc o zi cat mai placuta

Floricica Nou Venita nicoleta_1414's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2010
    Postari in forum
    7
    buna...sunt noua pe forum si as vrea sa va salut pe toate si sa ma prezint..sunt nicoleta si sunt din ploiesti ...as vrea sa stiu daca a mai nascut cineva acolo normal si cam cat a costat?eu urmeaza sa ma internez vineri (26 martie)si am ceva emotii..va multumesc si sper sa-mi raspunde_ti..

Floricica Nou Venita nicoleta_1414's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2010
    Postari in forum
    7
    am uitat sa va urez multa sanatate si nastere usoara...sa va traiasca bebeii

Floricica Nou Venita emylyutza_05's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    1
    poate sami spuna si mie cineva cat costa sa nasti in alba iulia ?

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    Eu am nascut in aug 2009 si am dat 12 mil vechi;nu mi-a cerut nimeni,dar atat am vru eu sa dau.am nascut natural cu epidurala;la anestezist am dat 200 ron si la moasa 300 ron :D am fost extrem de multumita de moasa si a stat mereu langa mine.eu am nascut in buc

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    Buna teo2007

probabil ai nascut deja.nu stiu daca mai ai rost sa te ajut cu lista pentru tine si pt bebe pt spital. ca sa nu mai insir,uite aici articolul din care m-am inspirat si eu.in plus, ia la time multe pachete cu vata si pansament steril!

nastere usoara si multa sanatate

Bagajul pentru maternitate - Maternitate | Copilul.ro

Citat Postat de teo2007 Vezi mesajul
    Buna fetelor! Sunt o viitoare mamica si sunt noua pe acest site. Va salut pe toate si va doresc sa va bucurati de bebeii vostri si sa fie sanatosi.
    La sfarsitul lunii aprilie-inceputul lunii mai va aparea "minunea" in viata mea. Astept cu nerabdare clipele acelea, dar imi fac si multe griji, de aceea m-am hotarat sa cer niste pareri si sfaturi de la voi.
    Pentru inceput as vrea sa stiu daca a nascut cineva la Maternitatea CFR cu d-na doctor Florina Mihalache, care sunt conditiile in spital, care sunt preturile practicate la cezariana si ce ar trebui sa am pregatit pentru nastere, pentru mine si bebita.
    Va multumesc anticipat pentru raspunsuri si va doresc o zi cat mai placuta

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    In 2008 pentru o nastere naturala am ajuns la vreo 13 milioane(cu tot cu epidurala) iar in 2010 pentru cezariana am dat 20 de milioane.

iubytzik22
    Guest
    Mai fetelor dar ati dat o gramada de bani eu am dat la o cezariana in 2008 200 de euro ...atat..

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari