Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita thegobetween's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2006
    Postari in forum
    3

Ai intrat in travaliu? 7 intrebari de a afla sigur

Topicul este raspuns la articolul Ai intrat in travaliu? 7 intrebari pentru a afla sigur

articol cam scris pe fuga si pt oameni (femei) cu foarte putina educatie...care ma indoiesc ca se pricep sa caute pe net astfel de informatii.

ceva mai mult respect fata de cititorii dvs., adica mai multa atentie la editare (gramatica si nu numai) si niste termeni de specialitate eventual explicati in paranteze (pt a fi recunoscuti de oricine) - asta ca nota de profesionalism din partea dvs.

mischa2000
    Guest
    ... de acord.
    In cazul meu oricat am citit inainte, nu am gasit nimic care sa semene cu ce am trait eu.
    Tot ce pot sa spun e ca intradevar contractiile arata ca durerile premenstruale, lejere din punctul meu de vedere.
    Toate persoanele difera.

Floricica Novice abeer's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2007
    Postari in forum
    554
    "In cazul unei scurgeri mici"...poate sa ma lamureasca si pe mine cineva ce inseamna asta...apa se poate rupe si curge in cantitati mari dar se poate manifesta si sub forma unei "scurgeri mici"?

mischa2000
    Guest
    ... cand ti se va rupe apa, crede-ma ca nu ai nevoie de nici o confirmare. ... la mine a venit in mai multe etape. acasa, in masina, la maternitate....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari