Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita francesca27's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.12.2012
    Postari in forum
    5

Idee Se poate sa fiu insarcinata ?

salut tuturor! ma numesc alina si am o mik problema am un cm regulat p data de 20 isi face tot timpul prezenta si tine 4 5 zile luna trecuta mia venit ca de obicei pe 20 dar ma tinut doar 2 zile dupa ce a trecut si facut prezenta o greata la orice miros si orice tip de mancare mam gandit k poate am facut o indigestie asa k am dat fuga la farmacie si am luat niste pastilute cu care au trecut dupa o sapt . de vreo doua sapt au inceput niste dureri de spate si de cap greu de suportat am facut un test dar a iesit foarte slab vizibi sa era doar in mintea mea dupa care lam repetat la o saptamana si deja dupa 5 min se vedea dar tot palid acu o sapt au inceput si durerile de sani foarte mari deci am mai facut ieri un test si a iesit un pic mai mult vizibil deci ma gandesc k e posibil sa fiu dar nu asi vrea sa imi fac iluzii voi ce credeti?
    tare mas bucura sa fie bb

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Francesca,daca a aparut si a doua liniuta,chiar si slaba tot sarcina indica.Eu zic sa ai putina rabdare,sa mai treaca 1-2 sapt apoi iti poti face o eco.Sau daca vrei sa te linistesti fa-ti un test de sange si asa vei vedea.Sarcina usoara si felicitari!

Floricica Nou Venita mihaela_daniela's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2012
    Postari in forum
    44
    si mie tot asa mi-a venit 2 zile... si testul tot slab imi arata... si acum am o fetita de 4luni si jumatate... greturi si dureri nu am avut deoarece am avut o sarcina usoara

Membru inregistrat la
    18.12.2012
    Postari in forum
    5
    sa fie sanatoasa si sa iti aduca doar bucurii!iti multumesc pt rsp

Membru inregistrat la
    23.10.2012
    Postari in forum
    44
    multumesc! ma bucur ca ti-am fost de folos

Membru inregistrat la
    18.12.2012
    Postari in forum
    5
    off dak as fi in tara eram deja la doctor dar sunt in franta si e mai greu pana gasesc un doctor si park nici nu asi vrea sa fiu dezamagita sa nu fie k in luna lui mai am avut o falsa sarcina si ma costat un salariu analizele ...orsicum iti multumesc pentru raspuns si sper din toata inima sa fie bb si sa fie totul ok o sa mai astept totusi sa fiu sigura

Membru inregistrat la
    23.10.2012
    Postari in forum
    44
    o sa fie bine!!! hai curaj!!!! fi optimista

Membru inregistrat la
    18.12.2012
    Postari in forum
    5
    doar optimismul imi mai ramane sincera sa fiu is tare preocupata k ma doare foarte tare spatele si obosesc foarte repede si acu si o raceala ma incearca si e un pic cam greu iti multumesc mihaela_daniela pt incurajare sa stii ca conteaza mult pt mn e tare greu singurik sa le depasesti pe toate

Membru inregistrat la
    23.10.2012
    Postari in forum
    44
    vezi ca ti-am trimis un mesaj pe privat... te astept acolo

Floricica Novice oanaelena28's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2012
    Postari in forum
    307
    felicitari francesca draga!!! eu zic ca esti insarcinata si eu mi-am fost facut 2 teste de sarcina si la amandoua au fost sterse a doua liniuta. cand am fost la dr a zis ca era necesar numai un test, pt ce mi-am facut 2? sunt insarcinata in 12 sapt :)

Membru inregistrat la
    18.12.2012
    Postari in forum
    5
    felicitari pentru burtik sa deie Domnul sa fie sanatos bebelul si sper sa fie si la mine unul :) multumesc !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari