Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Narnia29's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2013
    Postari in forum
    21

Scurgere roz

Buna, as avea si eu o intrebare... luna trecuta mi-a venit menstruatia si ca d obicei a tinut 3 zile, insa de data asta, dupa menstruatie au urmat 2 zile in care am avut o scurgere roz dar numai pe hartie. Precizez ca nu am avut dureri, usturimi, miros... nimic ciudat in afara de aceasta scurgere roz. Ati mai intalnit asemenea situatii?
    Multumesc.

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    poate fi de la n cauze.....cel mai bine mergi la doctor daca te deranjeaza sau te ingrijoreaza.

Floricica Nou Venita triniti's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2009
    Postari in forum
    2
    buna fetelor...sunt noua aici pe forum si eu am avut ceva asemanator cu tine...am avut cm pe 6 decembrie,il am de obicei la 26 de zile de fiecare data,dar pe 26 decembrie am avut 2 zile in care a curs ceva roz ,in aceste doua zile cumulat cam de marimea unei masline ramasa pe tampon de zi,initial am crezut ca mi-a venit cm cu toate ca era destul de devreme,dupa socoteala mea ar fii trebuit sa0mi vina pe 1,2 ian....apoi s-a oprit iar pe 29 am avut o pata de sange rosu curat fara miros tot de marimea unei masline,dupa care nimic,iar pe data de 1 ian mi-a venit cm f curat si rosu,ce poate fii?vi s-a intamplat si voua ceva asemanator?mentionez ca este prima data cand mi se intampla,am si o presiune in sani si imi doresc si un copil de 4 ani...va poop si astept rasp de la voi..
    Modificata de triniti; 04.01.2013 la 11:50:31.

Floricica Nou Venita triniti's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2009
    Postari in forum
    2
    buna narnia eu am avut aceasta scurgere roz inainte de menstruatie,deaia am postat si eu aici sa vad poate ma lamureste cineva..

Membru inregistrat la
    03.01.2013
    Postari in forum
    21
    Buna. Deocamdata nu pot sa spun daca ma deranjeaza sau nu... cred ca ar trebui sa astept urmatoarea menstruatie. Ma gandeam ca poate ar putea cineva sa isi spuna o parere, inainte de a consulta un medic.
    Multumesc oricum pentru raspunsuri si mai astept si alte pareri. O seara buna

Membru inregistrat la
    03.01.2013
    Postari in forum
    21
    Citat Postat de simonacio Vezi mesajul
    poate fi de la n cauze.....cel mai bine mergi la doctor daca te deranjeaza sau te ingrijoreaza.

Buna,
    Ma pui pe ganduri... ai putea te rog sa dai un exemplu? Merci

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari