Ultimele discutii din forum
    oxana_raluka
    Guest

Sarcina sau dereglare hormonala?

Salut la toti!!incecerc sami gasesc raspunsu la intrebarea mea si nu reusesc.Ultima data am avut CM pe data de 22 noiembrie 2010.Mentionez ca niciodata nu ne-am protejat si mereu ejacula in mine.crezand ca in decembrie imi vine ciclu mam cam inselat deoarece au fost numai 2 picaturi atat.Astazi suntem in ianuarie 2011 si ciclu nici gand sa apara,teste de sarcina pe prima urina nu am facut faceam la amiaza si imi esea negative,am mers la medic mia zis ca am anexita si ca am dureri iam zis ca nu am nici o durere nimic si nici racita nu ma simt...dna medic era ceva cu organele interne nu cu ginecologia... ce parere veti voi despre cazu meu? Ajutati-ma..poate fi o sarcina ceva?

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Daca spui ca ti-ai facut test si este negativ,atunci nu este sarcina...este posibil sa fie vb.de o raceala sau o dereglare hormonala
    Mai multe iti poate spune dr...MERGI LA CONTROL
    Verisoara mea avea de vreo cateva luni ciclu doar o zi cateva picaturi dar nu a fost vb.de sarcina...

oxana_raluka
    Guest
    deny ciclu nu al mai am de 2 luni si teste de sarcina am facut amiaza nu dimineata cum e normal,racita nu sunt....dereglare de asta hormonala de care zici tu nu am avut in viata mea

Floricica Senior ghiny's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040
    Buna Oxana, citeste aici si poate gasesti un raspuns

https://www.copilul.ro/forum/fertili...ebe-34197.html

sanatate si numai bine

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari