Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andi22's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2013
    Postari in forum
    30

Sarcina...cred?!

buna ziua ieri dimineata a inceput sami curga niste pete maro si la urma o picaura cu sange si tot asa imi curge pete maro cand si cand si niste intepaturi in ovar si dureri de spate si mici dureri jos la burta cm am avuto luna trecuta pe 13 marie iar luna asta trebuie sami vina pe 9 aprilie poate sa fie sarcina si mie somn incontinu

Floricica Nou Venita andi22's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2013
    Postari in forum
    30
    sper sa fie pt ca eu in ianuarie am pierdut o sarcina si nu vreau sa o iau de la cap

floloredana
    Guest
    Citat Postat de andi22 Vezi mesajul
    buna ziua ieri dimineata a inceput sami curga niste pete maro si la urma o picaura cu sange si tot asa imi curge pete maro cand si cand si niste intepaturi in ovar si dureri de spate si mici dureri jos la burta cm am avuto luna trecuta pe 13 marie iar luna asta trebuie sami vina pe 9 aprilie poate sa fie sarcina si mie somn incontinu
    Daca ai scurgeri maronii..mai bine fa un test de sange sa vezi care e treaba.Ar putea fi prea devreme ptr test cu urina.Daca e sarcina..fuga la medic...

Floricica Avansata luss's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2012
    Postari in forum
    1.704
    Buna seara!Daca a fost sangerare de nidatie, maine ar trebui sa se vada o liniuta foarte fina pe test.
    Ar putea la fel de bine sa fie spotting premenstrual insotit de durerile de rigoare. Tu stii mai bine care sunt simptomele tale la menstruatie si care au fost la sarcina. presupun ca a fost ceva care te-a pus pe ganduri. Nu?

Floricica Nou Venita alina1979's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2014
    Postari in forum
    1

sper... sarcina

pe data de 15 am fost la ovulatie, dar am avut contact cu sotul meu pe data de 13 , la 4 zile dupa am inceput sa am dureri de ovare de burta, asemanatoare celor de CM dar nu atat de tare, am inceput sa am tot atunci scurgeri incolore sau usor albicioase, iar azi dimineata m-am trezit destul de devreme pt ora la care ma trezesc de obicei, si aveam o sensibilitate la sani ii simt mai plini si durerosi, puteti sa-mi spuneti va rog daca sunt simptoame de sarcina.Multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari