Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita png95's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2014
    Postari in forum
    1

Prietena mea e insarcinata?

Buna ziua! In primul rand imi pare rau , nu imi dezvalui identitatea dar vreau un raspuns urgent sunt foarte stresat. Eu cu prietena mea (inca virgina) in urma cu 3 saptamani am incercat sa facem sex , eu fiind foarte excitat , mi-a iesit din penis un lichid incolor, dezbracati fiind amandoi eu m-am sters cu degetul pe penis de acel lichid , pe urma mi-am sters degetul de picior iar pe urma am incercat sa ii introduc degetul in vagin l-am introdus foarte putin dar l-am scos si bagat de repetate ori la rand , ea avand dureri facand asta , am renuntat. A doua seara am incercat sa facem din nou sex , de data asta incercand direct cu penisul din nou aveam acel lichid incolor prezent , nu am introdus inauntru dar am atins vaginul cu penisul si l-am frecat incet de vagin. Acum vreau sa stiu daca se poate sa fi ramas insarcinata , trebuia sa ii vina menstruatia de cateva zile si nu i-a venit inca, plus ca a devenit foarte agitata , se supara din orice. Sunt foarte stresat. Este insarcinata sau este doar o intarziere a menstruatiei?

Floricica Avansata GeorgianaR's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2013
    Postari in forum
    1.999
    In primul rand,acel lichid se numeste lichid seminal care poate fi fertil doar daca se elimina in interior...nu cred ca prietena ta este insarcinata,dar daca va e teama,poate face un test de sarcina pe care il gaseste in farmacii.Daca nu va doriti un copil,evitati astfel de "jocuri".

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari