Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita brindusaiulia's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.07.2009
    Postari in forum
    4
    buna .sunt si eu noua pe aici ,iulia ma cheama si am la fel ca voi vreo doua probleme legate cred eu de infertilitate.am fost la doctora Pavlova diana din craiova si mi-a facut control de rutina si papa nicolau si mi-a spus asa:ca am o vaginita nespecificata ,la papa nicolau mi-a iesit 2/3 rezultatul spunandu-mi ca am niste celule iritate pe col,aaaaaaa si mi-a mai spus la ecograf ca am uterul curbat altfel decat normal si ca sa raman insarcinata trebuie sa stau pe burta toata noaptea dupa contact ,altfel nu am sa pot ramane insarcinata spune ea.pe mine de fapt ma ingrijoreaza rezultatele si nu stiu ce sa fac,deoarece doctora mi-a scris pe fisa ca am infertilitate de gradul 1 desi incerc doar de 4 luni sa raman insarcinata.voi ce credeti de aceste analize si recomandari ale acestei doctore?mie mi se pare diagnosticul prea repede dat de infertilitate.

Floricica Senior riga trika's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    2.706
    buna!mai mergi si la alti medici cum ar fi cotarcea smarandita are cabinet in brazda,pascu ,am auzit ca sunt bune,vreau sa merg si eu la una din ele dar nu m-am hotarat.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari