Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata GeorgianaR's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2013
    Postari in forum
    1.999
    Mihaela,dupa doua luni,ar fi trebuit sa iasa testul pozitiv daca ai fi insarcinata.Poate fi o dereglare hormonala,sau vreo problema ginecologica,si sfatul meu este sa mergi la medic curand;nimeni nu-ti poate spune sigur ce poate fi,in afara de medic.Exista si varianta de sarcina oprita din evolutie,dar nu se poate stii decat daca mergi la control.Te asteptam cu vesti!

Floricica Avansata GeorgianaR's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2013
    Postari in forum
    1.999
    Citat Postat de MEG84 Vezi mesajul
    intrebare va rog frumos-cum pot sti cine e online acuma? tocami ce m am inscris si eu pe site ul asta ca as avea niste intrebari.
    multumesc mult.
    Ne poti intreba,cred ca iti va raspunde cineva.De obicei,este o bulina verde langa numele celor online,dar cred ca se poate seta sa nu se vada asta.

Floricica Nou Venita cristela1's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2012
    Postari in forum
    88
    Eu zic ca alta e problema.Daca erai gravida trebuia sa ai un test pozitiv cu doua liniute clare.Cel mai bine du-te la ginecolog si vezi ce se intampla.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari