Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita brunette01's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.04.2013
    Postari in forum
    2

Nelamurit Posibila sarcina?

Buna fetelor...as vrea si eu un sfat...ultimul cm l am avut la sf lunii feb dupa care nu mi-a mai vn...am avut contacte neprotejate ... iar pe 03.04 am avut niste scurgeri maronii apoi urmat zi unele rozalii si in cele din urma cm...dar nu era ca unul obisnuit era mai putin cantitativ si altfel la culoare mai inchis....plus k dim curgea un pic apoi un pic dupaamiaza sera...nush dak e sarcina sau nu...e prea devreme sa fc un test?avand in vedere scurgerile si cm de acum? ms mult ..se poate sa fie sarcina? va rog daca puteti sa mi rasp ...nush ce sa cred

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    daca ultimul cm a fost in februarie la sf, teoretic ovulatia avut loc in martie , devreme nu e prentru test, insa faptul ca in aprilie a venit cm...pentru ca eu cred ca este cm....nu mai vad rostul testului... pt ca tie ti-a intarziat cateva zile cm....acum depinde ce cm aveai?de 26-28-30 de zile?caci daca ai un cm de 30 de zile, e vb doar de cateva zile de inatrziere...si atunci nu vad nici o problema, si nici sarcina nu are cum sa fie

Floricica Nou Venita brunette01's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.04.2013
    Postari in forum
    2
    cm era de 29 de zile ....si in timpul perioadei fertile am avut contacte neprotejate pt k ne dorim bb...dar nush dak a fost intradevar cm acum sau nu...a fost mult mai redus ca si cantitate si de culoare inchisa...a inceput cu niste pete maronii apoi scurgeri rozalii...mie cand imi vn am dureri de burta de spate....si este altfel la culoare...tocmai de aceea am postat asta ma gandeam k poate a mai patit cnv ceva asemanator...ms de rasp :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari