Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata sosoalex's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2011
    Postari in forum
    1.358
    Citat Postat de p.alexutza Vezi mesajul
    Buna fetelor...pe 22 feb am avut ultima menstruatie. CM este de obicei 26-27 de zile. Sanii sunt tensionati, am urinari frecvente...mi-am facut deja 2 teste de sarcina care au iesit negativ. Incercam de 7 luni sa facem un bb.Menstruatia vad ca deja intarzie sa apara, ceea ce la mine nu prea se intampla. voi ce credeti...e posibil sa fie cu ochisori??
    buna eu zic sa mai astepti cateva zile si sa iti mai faci un test daca tot nu apare menstruatia,lasa sa ai macar 5-7 zile de intarziere,eu am facut testul cam la o sapt dupa ce mi-a intarziat si a iesit pozitiv.iti doaresc sa fie cu ochisori.
    sa ne scrii daca apre vreo schimbare.te pup

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Nu stiu ce raspuns asteptai. Noi nu avem de unde sa stim daca esti sau nu esti, ca nu suntem mama Omida. Daca testul este negativ, cum am putea sa iti spunem noi altceva? Numai un medic iti poate spune.

Floricica Nou Venita p.alexutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.12.2011
    Postari in forum
    4
    Mersi de raspunsul tau, sosoalex...voi mai astepta 2 zile...Oricum "ceva" imi spune ca luna asta s-a prins...:)) Cred ca si tu ai avut acest sentiment. :)

Floricica Avansata sosoalex's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2011
    Postari in forum
    1.358
    Citat Postat de p.alexutza Vezi mesajul
    Mersi de raspunsul tau, sosoalex...voi mai astepta 2 zile...Oricum "ceva" imi spune ca luna asta s-a prins...:)) Cred ca si tu ai avut acest sentiment. :)
    da sa sti ca am avut asa un sentiment ca ceva e acolo desi aveam simptome de CM dar nu a venit :)), iti tin pumnii si sa fie cum va doriti voi.

Floricica Nou Venita anca_24's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2012
    Postari in forum
    16
    ma ustura sfarcurile ingrozitor .as putea fi insarcinata?

cm trebuie sa imi vina pe 27.imi doresc f mult un copil

Floricica Nou Venita foxina's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.07.2012
    Postari in forum
    2
    Fetelor, sunt din bucuresti si vreau sa va intreb unde pot face o ecografie la san (decent la pret si sa fie de incredere).. am un mica umflatura, stiu ca proabil nu e niciun motiv de ingrijorare dar mai bine sa previi decat sa tratezi.
    multam

Floricica Nou Venita KssIng's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2014
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de izabela09 Vezi mesajul
    nu am decat scurgeri albicioase. sper sa nu imi fac planuri degeaba, sa nu fie bebe in burtica si sa fie doar o dereglare pt ca ma simt deja gravidutza si simt ca sunt schimbari in mine. abia astept sa merg la doctor. va multumesc pt sprijin. va doresc sarcini si nasteri cat mai usoare iar pt cele care inca mai spera sa dea domnu sa fie asa cum vor ele
    va tin la curent cu orice noutate

Buna.. as dori sa te intreb daca atunci cand ai folosit acel tratament cu medicamentele Gynease ti-au fost de folos in reglarea ciclului si daca ti-au ajutat la fertilitate si ai devenit mamica?? :* eu am inceput sa iau medicamentele gynease pt ca am un c.m dereglat si imi doresc sa devin mamica cat mai repede , multumesc !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari