Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dianaolea's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2012
    Postari in forum
    7

Nelamurire

buna ziua am si eu o intrebare indiscreta si vas fi recunascatoare daca ma puteti ajuta ,si subconstientul meu ptr ca numi da pace eu si prietenul meu am avut contact sexual in data de 27 iulie cand eram la ovulatie ziua un contact si seara alt contact pana acum nu am ramas niciodata insarcinata cu el timp de un an jumate si eu credeam ca nu poate face copii, dar in aceasta zi am ramas insarcinata cu toate ca am avut contacte sexuale si in alte datzi cand eram la ovulatie ,dar nu ramneam ,,dar banuiesc in mintea mea cand eram cu prietenul meu am mers impreuna la munte inca cu un prieten de -a lui si am dormit in aceasi camera de hotel si ma gandesc ca noaptea cand doarmeam sa nu fi profitat de mine si sa raman insarcinata si sa nu fi simtzit nimik ca doarmeam, asa ma gandesc mereu si acest gand numi da pace ,,,ptr ca pana acum nu ramasesem insarcinata si tokmai acum sa intamplat sa raman insarcinata in aceasta noapte cand a mers prietenul lui cu noi ,si cine ar putea sa fie tatal primul contact sexual care lam avut sau cine cel care spun eu ca a abuzat de mine ,va rog frumos din sufletul meu unde as putea sa apelez sa ma simt linistita cu un raspuns intrebam ca nu am pe cine ca daca as intreba pe cineva cunoscut mas face pur si simplu de rusine intrebam ca stiu ca prietenul asta al meu doarme dus nu se scola ncii daca tai lemne pe el. si ma gandeam la faptul ca nam simtzit nimik ca doar a introdus pensiul si sia dat drumul si necontinud actul sexual si sa nu fi simtit nimik la asta ma gandeam si gandul asta numi da pace ca sunt asa de suparata gandinduma la aceasta faza, cand ma intalnesc cu el ma intalnesc mereu ba la peste ba la gratar ba la mare si aduce cate un prieten dealui si eu trebuie sa ma pazesc toata noaptea ca nustii reactia lor eu necunoscandui stau treaza noaptea si ei doarme sa nu mi se intample ceva dar de data asta cand am mers impreuna cu acest prieten dealui la munte si am dormit in aceasi camera de hotel am adormit fara sa ma mai pazesc ,,multumesc mult de tot pentru sfaturi si ma gandeam la faza ca doar a intridus pensiul si eu ********zind nimik ca daca era sa continue mai mult simteam asa ,,,magandesc eu ,nu este o gluma si este adevarat ma simt naspa ati putea sa ma indrumati cu ceva

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Tu faci misto de noi.
    Iar daca nu faci misto de noi, esti paranoica.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    e imposibil ce gandesti tu ca sa intamplat.o femeie in general daca nu exista preludiul e f greu de introdus #####,asa ca ai fii simtit cu siguranta.sau parerea mea personla,dar sa nu ma injuri ca de asta ai cerut ajutor fara suparare.eu cred ca te-ai culcat cu prietenul lui si vrei sa aflii cu cine esti gravida.ca altfel nu ai fii spus data cand te-ai clucat cu prietenul tau.daca asta vrei sa aflii e imposibil sa stii cu care ai ramas.daca nu ai ramas 1an jumate nu inseamna ca nu poate face copii,in nici un caz.poate insemna la fel de bine ca si tu poti avea probleme,dereglari,oraceala jos si multe altele.dar explica-ne mai amanuntit.daca e cum zici tu eu mas duce la politie,cum sa abuzeze cineva de mine si eu sa stau cu mainile in sus.se poate face testul paternitatii si te lamuresti.nu poti trai cu teama asta

Floricica Novice Alexandraaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.04.2011
    Postari in forum
    380
    Dumnezeule Mareeee in ce tara traiesc......uhhhhhhh

Floricica Avansata mire.t's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.765
    OMG!!! :)))
    Ce tare e mesajul!

Dar tu cat de *********toare esti in somn draguta?? Cum sa nu simti cand cineva vrea sa profite de tine si mai ales in somn? Doar daca erai prea beata sau prea "dusa" ,doar asa s-ar explica!

Oricum, esti un fenomen! :)))

Floricica Veterana helleborerose's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    Draga Rafaela, e imposibil asa ceva :)) Mai bine aduna-te si spune clar ce s-a intamplat.

violeta.l
    Guest
    Mai, femeia lui Dumnezeu, se simte daca cineva abuzeaza de tine... Nu ti se pare logic? Oricat de adormita ai fi tu, NU AI CUM SA NU SIMTI... Pai cand ti-a dat pantalonii jos, chilotii etc n-ai simtit? Sa fim serioase... N-a facut nimic omul ala. Si data viitoare nu te mai baza pe "nu poate sa faca copii", exista, mama draga, o mie si o suta de contraceptive... Acum, in concluzie, pot sa te intreb si eu ceva? Daca tot zici ca esti insarcinata, pastrezi copilul sau ai de gand sa-l avortezi? Intreb pentru ca, sincera sa fiu, m-ai amuzat si totodata speriat cu mesajul tau!!!!!!!

WTF?!?! Ai 27 de ani? Ma indoiesc... Si stii de ce? O femeie de 27 ani ar trebui sa fie mai matura si mai informata, nu s-ar baza pe nu poate face copii... :">
    Modificata de violeta.l; 22.08.2012 la 09:34:55.

miki00
    Guest
    Mare ti-e gradina , Doamne ! A venit nenea cu "primiti cu violul?" si tu , dormind, i-ai spus "da" si "i-ai deschis usa ".

Floricica Debutanta cristina.sofia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2012
    Postari in forum
    702
    Mai fato tu esti sigura de ce zici aici? Eu nu pot sa inteleg cum te-a dezbracat omul fara sa te trezesti, sau ai dormit dezbracaa cu picioarele cracanate si erai drogata! este imposibil ce zici tu aici ca s-a intamplat! revino-ti in fire si nu mai abera aici! ce ssomn poti avea in tine? si fara un preludiu penisu nu se introduce asa usor fiindca nu esti excitata iar vulva nu se dilata! ca si aici trebuie putina dilatatie! hai ca am dat-o in sf-uri si nu stiu daca intelegi!

Floricica Cu Vechime alexbia's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.05.2012
    Postari in forum
    5.712
    doamne...mai fetita cum poti spune asa cv...da ce somn poti avea mama draga,de nu simti nimic...e imposibil sa nu simti cand cnv te atinge:)))))...cred ca tu te-ai culcat cu prietenul lui si nu vrei sa spui....

violeta.l
    Guest
    Citat Postat de alexbia Vezi mesajul
    doamne...mai fetita cum poti spune asa cv...da ce somn poti avea mama draga,de nu simti nimic...e imposibil sa nu simti cand cnv te atinge:)))))...cred ca tu te-ai culcat cu prietenul lui si nu vrei sa spui....
    La asta ma gandeam si eu, pentru ca asta e o minciuna curata cu "n-am simtit". Pai atat de fin o fi baiatul(n-are cum), ca tot simti?! Si apropo, rafelaolga, exista teste de paternitate in care poti afla cine este tatal copilului.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari