Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cuciureve's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2013
    Postari in forum
    10

Menstruatie anormala

buna tuturor , eu a o nelamurire de obicei am ciclu regulat care ma tine 3 zile destul de intense dar de data asta in prima zi a fost putin iar alte 2 zile doar cateva pete in schimb era un rosu viu,nu iau anticonceptionale nimik, as vrea niste pareri daca e normal sau nu. multumesc

Floricica Avansata Mari.P418's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2013
    Postari in forum
    1.822
    pai ai mai putea astepta catvea zile si apoi sa faci un test de sarcina sau si mai sigur poti face o analiza de sange beta hcg, vei sti cu siguranta cat e de "normal" apoi

Membru inregistrat la
    02.03.2013
    Postari in forum
    10
    multumesc,,dar eu citit ca de obicei ai scurgeri maro cand este vorba de o posibila sarcina nu as vrea sa ma ilud..astept o minune in fiecare luna dar nimik..eu nu am nici un simtom de sarcina

Floricica Avansata medycus's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2012
    Postari in forum
    1.243
    Se poate intampla sa nu ai niciun simtom si sa fii insarcinata si la fel se poate sa ai sangerare normala la cm si sa fii insarcinata....Poti sa iti faci un teste de sarcina ca sa fii sigura...Sper sa ti se intample minunea cat mai repede...

Membru inregistrat la
    02.03.2013
    Postari in forum
    10
    am inteles,multumesc am sa fac testu si sa sper ca e pozitiv..

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari