Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita katyelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2014
    Postari in forum
    1

Insarcinata sau nu?

am facut sex cu logodnicul si nu ne'am protejat dar nu si'a dat drumul in mine iar eu ma spalam mereu oare sunt? nu am nici macar un simptom sau ceva gen plus ca menstruatia mi'a venit normal , am facut si test si mi'a iesit negativ dar am burta si nu stiu poate din cauza ca am mancat carne multa si am baut mult suc? asta sa fie cauza? heplll

Floricica Avansata luss's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2012
    Postari in forum
    1.704
    Daca ti-a venit menstruatia la timp si ai facut si test si e negativ, inseamna ca nu esti insarcinata.

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Nu esti insarcinata pentru ca testul ti=a iesit negativ ,iar menstruatia ti-a venit regulat

Floricica Nou Venita cristela1's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2012
    Postari in forum
    88
    Clar nu esti insarcinata,iar burta nu iti crestea asa repede.Pe viitor iti recomand sa te protejezi.Faptul; ca "nu isi da drumul in tine" nu iti ofera nici o siguranta,cu atat mai putin ca te speli dupa actul sexual.

Floricica Nou Venita Cris_85's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.07.2015
    Postari in forum
    10
    Buna fetelor,

Sunt noua aici si ma bucur sa fac parte din familia voastra, va pup pe toate. As vrea sa ma lamuriti si pe mine la intrebarea: "Oare sunt insarcinata?" :) precizand ca UM a fost in 12 iunie, CM verificat un an de zile este de la 21-29 zile, am "prestat" in 22, 23, 24, 25 iunie, de sambata a inceput sa ma doara spatele( in partea de jos), de azi a inceput sa mi se faca un pic rau, sanii ma dor ingrozitor, mi-am facut un test de sarcina sambata care a iesit negativ (cred ca a fost prea repede).
    Voi ce spuneti? :)

Floricica Nou Venita DanyDi's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2017
    Postari in forum
    30
    Clar ca burtica nu putea sa-ti creascaatat de repede ca sa zici ca e un semn al unei sarcini. Daca nu esti sigura derezultatul testului, poti merge la medic sa faci niste analize la sange, acolose va arata clar daca esti insarcinata sau nu. Mergi la medic ca sa nu te maistresezi.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari