Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nicolla's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.03.2009
    Postari in forum
    1
    nu pot sa raman insarcinata ce trebuie sa fac

Floricica Cu Vechime maria83's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2009
    Postari in forum
    8.368
    buna nicolla
    de cand incerci? ai fost la un dr savezi care e problema?
    mai intai asata trebuie sa faci.
    du-te mai intai la un ginecolog si el iti v-a spune ce analize tre sa faci in continuare.
    multa bafta

Floricica Senior baby05's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2008
    Postari in forum
    4.619
    nicolla spune-ne ce probleme ai?de cat timp incerci, daca ai fost la doctor, etc
    asa scurt cum ai postat nu putem sa intelegem prea multe si sa te ajutam

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Buna, Nicolla, si bine ai venit pe forumul Copilul.ro. Pentru ca nu ne-ai spus inca ce probleme de fertilitate ai, o sa-ti las un link catre un alt topic unde fetele discuta despre diverse tratamente si analize pentru infertilitate.

Tratamente si analize pentru fertilitate

Iti doresc sedere placuta pe forum si sa vina bebe cat mai repede!

Floricica Nou Venita raducaneugen's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2009
    Postari in forum
    231
    Buna fetelor,sunt si eu noua printre voi tot cu aceeasi problema"infertilitatea".Am o fetita de 8 ani iar acum imi doresc din tot sufletul un al doilea copil.Nu am mai ramas niciodata gravida dupa fetita iar acum am mers la doctor si primul lucru care mi la facut a fost o histerosalpingografie si testul papanicolau.Sper din tot sufletul sa fiu pe drumul cel bun si sa am bucuria de a fi din nou mamica.Pe 24 am programare la ginecolog pt a afla rezultatul si care sunt urmatorii pasi.Va doresc numai bine si un[bebelus]

Floricica Nou Venita raducaneugen's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2009
    Postari in forum
    231
    Ma numesc Ramona dar am intrat cu id sotului ] [pupici]

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Buna draga Ramona! Bine ai venit printre noi! Iti dorim un bebel frumos si sanatos, spune-ne ce ai facut la medic? Ca ieri ai fost nu? Asteptam vesti. Te pupam!

Floricica Debutanta mirelutadany's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2008
    Postari in forum
    1.132
    buna sunt mirela si de 8 ani incercam sa avem un bebe si decurand am aflat ca am trompele infundate ,am facut laparoscopie sa le desfunde si nu au reusit dar eu merg inainte si cred ca dumnezeu ne va da un bebelussss.

Floricica Nou Venita caress's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2009
    Postari in forum
    3
    daca timp de 1 an nu ai reusit sa ramai insarcinata cel mai bun sfat primit pe forum este : du-te sa te vada un doctor; poti sa fiti perfect ok si bebe sa se lase asteptat sau poate fi o problemutza care sa necesite interventie medicala!

Floricica Nou Venita kodrinan's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.06.2009
    Postari in forum
    1
    Buna seara, m-am logat pe acest site de 30min si sunt foarte incantata de tot ce am vazut si citit pana aici! Vreau sa va spun ca si eu incerc sa raman insarcinata de vreo 3 ani dar minunea nu s-a intamplat inca.... Nu am facut examene medicale amanuntite, dar controalele pe care le-am facut nu au scos la iveala o problema. Mentionez ca am un ciclu foarte regulat, fix 26 de zile pe care il monitorizez cu sfintenie! Daca cineva mai are vreun sfat sau o idee pt. mine, va astept cu nerabdare raspunsurile. Multumesc, pe data viitoare!

Floricica Nou Venita cuba's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2009
    Postari in forum
    198
    buna, sunt noua pe forum.
    va urmaresc discutiile de ceva vreme si sunt foarte incantata ca aici poti gasi raspunsuri la o multime de probleme.daca poate cineva sa ma ajute..... am uter retrovers, am 34 de ani in curand 35 si nu am ramas insarcinata niciodata. ce pot sa fac? multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari